Uhnízdění nebo brzká menstruace

8.1.20 18:47

Uhnízdění nebo brzká menstruace

Dobrý den maminky chci se zeptat ms sem měla minulý měsíc o 10 dnů dýl takže místo 12 tak 22 ale mám to teď nepravidelný právě.. ale 6 večer sem slabě špinila pak další den přes den jen na vložce trochu a když sem šla čůrat tak taky krev světlá ale že by to nějak sílilo mi nepřijde ani bolest břicha chci se zeptat je to brzká ms ta měla být až 18 nebo může být uhnízdění? Právě od poslední ms bolest v podbříšku skoro každý den.. a asi 2.1 jakoby hlen průhledný. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1811
8.1.20 19:08

Bolest v podbřišku od poslední ms určitě nebude značit těhotenství. A ta krev může být to i to. Většinou u uhnízdění je to ale jen opravdu málo ko krve třeba na kalhotkách, netřeba ani vložky. Udělej si za 10 dnu test a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 19:10

@mamina89 vlozku mám radši abych neměla právě špinavý kalhotky ale je to fakt maličko nee že by to teklo nebo tak a pak krev jen při utření.. takže mě to mate a test určitě zkusím třeba o víkendu děkuji i tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
8.1.20 19:16
@Kristýna1996 píše:
Dobrý den maminky chci se zeptat ms sem měla minulý měsíc o 10 dnů dýl takže místo 12 tak 22 ale mám to teď nepravidelný právě.. ale 6 večer sem slabě špinila pak další den přes den jen na vložce trochu a když sem šla čůrat tak taky krev světlá ale že by to nějak sílilo mi nepřijde ani bolest břicha chci se zeptat je to brzká ms ta měla být až 18 nebo může být uhnízdění? Právě od poslední ms bolest v podbříšku skoro každý den.. a asi 2.1 jakoby hlen průhledný. Děkuji za odpovědi

A ještě jedna rada. Když koukám, kde diskutujes, zkus se tolik nepozorovat. Ne každé píchnutí znamená těhotenství a ne každé zpozdeni znamená těhotenství. Nemyslí na to a ono to. prijde. takhle si to akorát oddalujes. Každé píchnutí pro tebe je těhotenství, každá nevolnost atd. Vzdy, když má dorazit ms si udělej test a víš hned na čem jsi. Nikdo tady stejně nemá věšteckou kouli, aby ti řekl, jestli jsi nebo nejsi těhotná. To ti řekne až test… Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 20:27

Ahojky,
chtěla bych se zeptat na radu. Poslední menstruaci jsem měla 13.12. S partnerem se snažíme o miminko. Dnes 8. jsem začala celkem silně krvácet a krev byla tmavá. Můžete mi poradit zda se jedná jen o dřívější menstruaci nebo to může znamenat i něco ve spojení s těhotenstvím. Děkuju za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
8.1.20 20:43

@mamina89 určitě sem nepíšu pořád 😂 😂 jen mi tohle přišlo divný že mám najednou dřív menstruaci ale prostě jako menstruace mi to nepřijde 👍. Tak sem se pouze zeptala tak se omlouvám teda.. myslela sem že je to tady o radách a ne o tom někomu psát že se moc sleduje ale i tak děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
8.1.20 21:13
@Kristýna1996 píše:
@mamina89 určitě sem nepíšu pořád 😂 😂 jen mi tohle přišlo divný že mám najednou dřív menstruaci ale prostě jako menstruace mi to nepřijde 👍. Tak sem se pouze zeptala tak se omlouvám teda.. myslela sem že je to tady o radách a ne o tom někomu psát že se moc sleduje ale i tak děkuji
@Anonymní píše:
Ahojky,
chtěla bych se zeptat na radu. Poslední menstruaci jsem měla 13.12. S partnerem se snažíme o miminko. Dnes 8. jsem začala celkem silně krvácet a krev byla tmavá. Můžete mi poradit zda se jedná jen o dřívější menstruaci nebo to může znamenat i něco ve spojení s těhotenstvím. Děkuju za odpověď.

Vždyť máš termín menstruace, ne? Nebo jak dlouhý máš cyklus normálně???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
8.1.20 21:15
@Kristýna1996 píše:
@mamina89 určitě sem nepíšu pořád 😂 😂 jen mi tohle přišlo divný že mám najednou dřív menstruaci ale prostě jako menstruace mi to nepřijde 👍. Tak sem se pouze zeptala tak se omlouvám teda.. myslela sem že je to tady o radách a ne o tom někomu psát že se moc sleduje ale i tak děkuji

No píšeš sem dost často. Každé zpozdeni, píchání v podbřišku atd. Ber to jako řadu a ne jako útok. Když se nebudeš furt sledovat, přijde to samo, ani nebudeš vědět jak. Psychika je mocná :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 21:16

@mamina89 měla sem mít ms až 18tyho proto to sem píšu.. minulý měsíc sem to dostala až 22 o 10 dnů dýl než sem měla.. takže teď 7 to byl 16 den cyklu teprve.. 🙈 takže mi to přijde divný právě.. proto se ptám mám to slabý spíš vůbec jen když jdu na wc a utřu se tak krev.. nee moc.. listopad sem to měla normálně 27dnu cyklu sem to dostala akorát říjen taky dýl o 10 dnů takže to mám divně.. ale teď mě nebolí ani břicho nic nepřijde mi to jako menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 21:17

@mamina89 ano to já vim.. jen poslední 4 měsíce to mám dost divně brala sem jen kyselinu listovou 4 měsíce teď chci začít pít nějaký čaje nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
8.1.20 21:29

@mamina89
Vetšinou okolo 30 dnů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
8.1.20 22:55
@Sarulinek píše:
@mamina89
Vetšinou okolo 30 dnů

No, tak teď to máš po 26 dnech :nevim: to je normální, ne? Udělej si test, jestli máš pochybnosti. Ale pravděpodobně máš normální menstruaci :nevim: tělo není stroj, pár dní sem, pár dní tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 23:31

@mamina89 ne mám to po 15 dnech měla sem to 22.12 naposled a 6 dnů.. takže to nemám normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
9.1.20 06:18
@Kristýna1996 píše:
@mamina89 ne mám to po 15 dnech měla sem to 22.12 naposled a 6 dnů.. takže to nemám normálně

Ale vždyť já odepisují někomu jinému, ne tobě… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat