Reklama

Uhnízdění po menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendina922
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 10:39
Uhnízděni po ms ?

Zdravím milé snažilky. Strašně dlouho jsem hledala podobný případ, co teď mám já ale nenašla jsem, tak jsem založila nové téma :roll:
A tak se ptám, jestli je možné mít uhnízdění po Ms? Měla se mi dostavit MS v neděli ale už v pátek přislo špinění, sobota běžná ms, neděle také. V pondělí večer slaboučký hnědy výtok který přetrvává i dnes ale je ho více 8o. Celý cyklus jsem užívala kapky gynex. Ms mám běžně 3- 4 dny ale nikdy žadné špinění. Od včerejška mám bolesti v podbříšku a v práci nemohu ani sedět jak mám nafouknuté břicho :nevim: Máte některá z Vás zkušenost? Ještě dodám, že dnes to je 8 dní od možného oplodnění :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5371 příspěvků 9 inzerátů 15.08.18 10:58

Máš normální menstruaci jen trochu jinou kvůli gynexu. Uhnízdění to fakt není.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2340 příspěvků 15.08.18 12:30

Souhlas s Janli.mas normalni menstruaci.o uh­nízdění se nejedná.

Vendina922
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 12:34

:kytka: :kytka: tak moc díky. Gynex už raději užívat nebudu :think: když takhle rozhodi cyklus :pocitac: A něco jiného holky neznáte ? Gynex je prý dobrý i na početí ale raději bych zkusila něco jiného

dixisa
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 15.08.18 19:23

@Vendina922 Gynex by se neměl užívat celý cyklus pokud chceš otěhotnět má se brát jen od ms do ovulace a pak už ne.Takhle mi to tady aspoň holky radily…

Vendina922
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 19:26

@dixisa ja ho brala 3 týdny a týden pauza, tak mi to řekla přímo dr :nevim: :think:

dixisa
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 15.08.18 19:39

@Vendina922 aha no mě taky bylo porazeno takhle právě jak jsem ti psala :nevim: .A taky čekám na ms,ale zatím nikde :nevim: a tt test negativní :nevim: .

Vendina922
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 19:54

@dixisa jak dlouho máš zpoždění ? Jen ať nepřijde :kytka:

dixisa
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 15.08.18 19:56

@Vendina922 no právě,že dneska jsem měla dostat a zatím nic a ani ms bolesti nic :nevim: .Takže si myslím,že asi příjde později :nevim: .Děkuji,ale myslím si,že asi bohužel nic :roll: .

Vendina922
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 20:18

@dixisa ;) Třeba to klapne, ty jsi brala ten gynex teď také ?

dixisa
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 15.08.18 20:22

@Vendina922 třeba no,ale moc tomu nevěřím :nevim: .Ano brala jsem ho a k tomu i PinkFertil ;).

Vendina922
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 20:42

Ja brala ještě Fertipronu :think: ale asi to moc nešlo dohromady. Budu teď užívat magnezium a kyselinu listovou ;) Jak dlouho se snažíš ? :andel:

dixisa
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 15.08.18 20:44

@Vendina922 aha já tě budu brát Nosifol a mám ještě zbytek toho PinkFertil :nevim: .Snažíme se od září minulého roku 8o a ty?

Vendina922
Povídálka 43 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 20:51

@dixisa nosifol je na předpis?
No my vlastně 2 roky a fakt nic ale nechavala jsem tomu volný průbeh. :dance: Až teď od dubna jsem už udělala ráznější krok a snažíme se více jen moc na to myslím :oops: :roll: U Dr. na me koukala divně ( asi že mi je 26 let nebo nevím )a dala mi pro nás žádanky na vyšetření do Gennetu:cert: ale ještě tomu chci dát šanci a počkáme :hug:

dixisa
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 15.08.18 21:04

@Vendina922 ne ten na předpis není ;) je trošku dražší a pomoct nemusí,ale třeba pomůže tak to zkusím :nevim: :lol: .Mě je 25 a za pár dnů 26,ale nemyslím si,že jsme nějak mladé na to.Snad vám tam pomůžou :hug: ,už jsem toho dost vyzkoušela teď vitamínů a tak pořád to střídám a uvidím co zabere.Pres ultrazvuk hlídané folikumetrii a případné folikuly a 2.8. jsem dostala Ovitrelle.Mozna mi ta injekce prodloužila cyklus no :nevim: jsem z toho jelen :lol: .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama