Uhnízdění po menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 10:39
Uhnízděni po ms ?

Zdravím milé snažilky. Strašně dlouho jsem hledala podobný případ, co teď mám já ale nenašla jsem, tak jsem založila nové téma :roll:
A tak se ptám, jestli je možné mít uhnízdění po Ms? Měla se mi dostavit MS v neděli ale už v pátek přislo špinění, sobota běžná ms, neděle také. V pondělí večer slaboučký hnědy výtok který přetrvává i dnes ale je ho více 8o. Celý cyklus jsem užívala kapky gynex. Ms mám běžně 3- 4 dny ale nikdy žadné špinění. Od včerejška mám bolesti v podbříšku a v práci nemohu ani sedět jak mám nafouknuté břicho :nevim: Máte některá z Vás zkušenost? Ještě dodám, že dnes to je 8 dní od možného oplodnění :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 15.08.18 10:58

Máš normální menstruaci jen trochu jinou kvůli gynexu. Uhnízdění to fakt není.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2684 příspěvků 15.08.18 12:30

Souhlas s Janli.mas normalni menstruaci.o uh­nízdění se nejedná.

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 12:34

:kytka: :kytka: tak moc díky. Gynex už raději užívat nebudu :think: když takhle rozhodi cyklus :pocitac: A něco jiného holky neznáte ? Gynex je prý dobrý i na početí ale raději bych zkusila něco jiného

dixisa
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 15.08.18 19:23

@Vendina922 Gynex by se neměl užívat celý cyklus pokud chceš otěhotnět má se brát jen od ms do ovulace a pak už ne.Takhle mi to tady aspoň holky radily…

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 19:26

@dixisa ja ho brala 3 týdny a týden pauza, tak mi to řekla přímo dr :nevim: :think:

dixisa
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 15.08.18 19:39

@Vendina922 aha no mě taky bylo porazeno takhle právě jak jsem ti psala :nevim: .A taky čekám na ms,ale zatím nikde :nevim: a tt test negativní :nevim: .

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 19:54

@dixisa jak dlouho máš zpoždění ? Jen ať nepřijde :kytka:

dixisa
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 15.08.18 19:56

@Vendina922 no právě,že dneska jsem měla dostat a zatím nic a ani ms bolesti nic :nevim: .Takže si myslím,že asi příjde později :nevim: .Děkuji,ale myslím si,že asi bohužel nic :roll: .

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 20:18

@dixisa ;) Třeba to klapne, ty jsi brala ten gynex teď také ?

dixisa
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 15.08.18 20:22

@Vendina922 třeba no,ale moc tomu nevěřím :nevim: .Ano brala jsem ho a k tomu i PinkFertil ;).

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 20:42

Ja brala ještě Fertipronu :think: ale asi to moc nešlo dohromady. Budu teď užívat magnezium a kyselinu listovou ;) Jak dlouho se snažíš ? :andel:

dixisa
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 15.08.18 20:44

@Vendina922 aha já tě budu brát Nosifol a mám ještě zbytek toho PinkFertil :nevim: .Snažíme se od září minulého roku 8o a ty?

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 15.08.18 20:51

@dixisa nosifol je na předpis?
No my vlastně 2 roky a fakt nic ale nechavala jsem tomu volný průbeh. :dance: Až teď od dubna jsem už udělala ráznější krok a snažíme se více jen moc na to myslím :oops: :roll: U Dr. na me koukala divně ( asi že mi je 26 let nebo nevím )a dala mi pro nás žádanky na vyšetření do Gennetu:cert: ale ještě tomu chci dát šanci a počkáme :hug:

dixisa
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 15.08.18 21:04

@Vendina922 ne ten na předpis není ;) je trošku dražší a pomoct nemusí,ale třeba pomůže tak to zkusím :nevim: :lol: .Mě je 25 a za pár dnů 26,ale nemyslím si,že jsme nějak mladé na to.Snad vám tam pomůžou :hug: ,už jsem toho dost vyzkoušela teď vitamínů a tak pořád to střídám a uvidím co zabere.Pres ultrazvuk hlídané folikumetrii a případné folikuly a 2.8. jsem dostala Ovitrelle.Mozna mi ta injekce prodloužila cyklus no :nevim: jsem z toho jelen :lol: .

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >