Uhnízdění vajíčka a odpočet ovulace od špinění před MS

6
23.8.21 09:00

Uhnízdění vajíčka a odpočet ovulace od špinění před MS

Ahoj holky, jdu si pro radu, sice je tu diskuzí na toto téma mraky, ale stejně..
11.8. proběhlo milování, 12.8. ovulace… Dnes tj. 23.8. mám 6 dnů do očekávané MS, ale dnes jsem při mytí postřehla hnědé drobounké špinění… Od ovulace mě nepřestaly bolet prsa ( Tím myslím ale pouze na pohmat spíše blízko dvorců ). Nechci plašit testem, tak plašim tady :mrgreen:. Máte někdo podobnou zkušenost? Mohlo by to být? MS mám pravidelnou v intervalech max. opožďo/dřívě 2 dny.
P. S. další můj poznatek: OVU se má počítat až od krvácení, ale ne od špinění před MS, jenže to mi OVU nevycházela ani testem, ani příznaky, ale vyšla mi na toho 12.8. přesně na den, když bych to měla počítat až od začátku špinění dva dny před MS, to je taky možné? asi joooo, pač mě se to stalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11452
23.8.21 09:08

Diskuzi jsou tady mraky, tvoje je úplně stejná. Jestli ti vynechá menstruace tak si udělej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
23.8.21 09:17

Tak neplas ani tady a počkej do vynechání ms a pak si udělej test :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2070
23.8.21 10:24

A jak víš, kdy proběhla ovu? Testem? To nidacni spineni někdo uvádí 10-12DPO, já ho u dcery měla 7-9DPO, ale dost, spis to bylo krvácení než spineni. Nic nevymyslis, můžeš zkusit test, jestli jsi nějakých 12DPO, mohlo by být něco vidět, nebo raději počkat, jestli (ne)dorazí MS a testovat pak :palec: držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
23.8.21 10:55

Špinění nemá s ovulací nic společnýho. Ve většině případů je způsobený hormonální nerovnováhou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
23.8.21 11:18

Klidne se ti muze uz rozjizdet MS. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.8.21 11:30

@PepiKo Já ovu vždy poznám - bolesti vaječníků, prs a potvrzený testik :-) Od pohlavního styku den před ovu je to dnes 12 den… Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.8.21 11:30
@Janli píše: Špinění nemá s ovulací nic společnýho. Ve většině případů je způsobený hormonální nerovnováhou.

Jenže tu já nemám… cyklus mám pravidelný, i tak dik :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
23.8.21 11:48
@PajiPaji píše:
Jenže tu já nemám… cyklus mám pravidelný, i tak dik :palec:

Myslíš? Já ji měla i při naprosto pravidelným cyklu. Projevovalo se to jen tím špiněním před menzes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.8.21 12:00
@Janli píše:
Myslíš? Já ji měla i při naprosto pravidelným cyklu. Projevovalo se to jen tím špiněním před menzes…

Já své tělo poznám - v den ovu pozitivní test, bolest vaječníků prsou… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
23.8.21 12:04
@PajiPaji píše:
Já své tělo poznám - v den ovu pozitivní test, bolest vaječníků prsou… :nevim:

Má smysl ti vysvětlovat, že špinění způsobuje nedostatek progesteronu, což nemá vliv ani na délku cyklu ani na ovulaci? Asi ne, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.8.21 12:14
@Janli píše:
Má smysl ti vysvětlovat, že špinění způsobuje nedostatek progesteronu, což nemá vliv ani na délku cyklu ani na ovulaci? Asi ne, viď?

Tak hele, ty protivná bábo. Já jsem sem přišla pro radu, je mi 24 let, jsem natěšená a čekala bych radu od starších, zkušenenějších bab, který mě nebudou sekýrovat za každou mojí otázku nebo neznalost, od toho jsou fora? Nebo jsou fora od toho narazit na protivný, arogantní, přechytralý krávy? BOŽE!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
23.8.21 12:15
@Janli píše:
Má smysl ti vysvětlovat, že špinění způsobuje nedostatek progesteronu, což nemá vliv ani na délku cyklu ani na ovulaci? Asi ne, viď?

Další věc je, můžeš být tak laskavá a přečíst si text znovu? nebo klidně 2×? abys to pochopila na co se ptám, a co mě zajímá? Tvoje odpovědi jsou zcestný a mimo téma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
23.8.21 12:37
@PajiPaji píše:
Tak hele, ty protivná bábo. Já jsem sem přišla pro radu, je mi 24 let, jsem natěšená a čekala bych radu od starších, zkušenenějších bab, který mě nebudou sekýrovat za každou mojí otázku nebo neznalost, od toho jsou fora? Nebo jsou fora od toho narazit na protivný, arogantní, přechytralý krávy? BOŽE!!!

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8592
23.8.21 12:55
@PajiPaji píše:
Další věc je, můžeš být tak laskavá a přečíst si text znovu? nebo klidně 2×? abys to pochopila na co se ptám, a co mě zajímá? Tvoje odpovědi jsou zcestný a mimo téma

Práveže nejsou a nikdo ti tu neřekne co chceš slyšet protože nemáme věšteckou kouli a do dělohy Ti nevidíme (bohudík).. špinění je způsobeno buďto uvolněním vajíčka (normální jev) a před menstruaci poklesem nebo nedostatkem progesteronu nebo počínající menstruace když se začne pomalu rozpadat děložní sliznice.. stačí Ti to takhle napsat? Nebo chceš k tomu obrázky? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat