Uhnízdění vajíčka = špinění v 8dpo

Anonymní
28.12.20 20:29

Uhnizdeni vajíčka =špinění v 8dpo

Krásný večer dámy :srdce: mám otázku před 7 dny jsem měla ovulaci, a dnes i přesto že beru utrogestan (vaginálně) se včera dostavilo lehké hnědé špinění… Menstruaci mám dostat za 6 dní… Je možné že je to uhnizdeni vajíčka? Křeče žádné nemám pod bříšku… Někdy mám. Lehkou MS ale ta je vždy doprovázena kusama :nevim: a teď právě nic… :možná je to třeba malou dávkou hormonů nejsem. Si jistá… Ráda bych se chtěla zeptat zda měl někdo s tímto zkušenosti… :palec: :palec: :palec: předem děkuji všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
294
28.12.20 20:43

Ja mela nidacni krvaceni cca tyden po oplodneni KET. Lehke spineni, tmave hnede, cca tri dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 20:45

@Tajeka fakt? Já to teď mám 2 den ale lehce hnědé špinění jak jste psala…
Já vím mám počkat než MS zda dorazí nebo ne…
Jen mě todle dosti zarazilo jsem si myslela že se mi rozjíždí MS dřív a ono je to stejné slabé a žádné křeče nic :nevim:… Snažíme se nebo spíše máme ne chráněny sex 5 let a v únoru máme jít na ket :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
76
28.12.20 20:57

@Tajeka dobrý večer a měla jste křeče? :andel: nebo žádné?
Předem děkuji za Vaši odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
29.12.20 02:47

Nene, krece zadne. Ale ja u KETu houby vedela. Veskere tehotenske priznaky jsem mela jeste pred transferem embrya z leku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
18.1.21 17:46

Ahoj, mela jsem tento mesic to same… 8DPO spineni a bolest v podbrisku jako kdyby mela MS prijit, dalsi den uz nic a dnes 10 DPO zkouska tt a negativni. Asi se jen tak nedockame :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat