Mohlo by to být uhnízdění?

Anonymní
22.2.21 18:39

Uhnízdí ano nebo ne ...

Ahoj holky. Chci se zeptat na jednu intimní věc ☺️ Mám po ovulaci tak 5-7 dní (přesně nevím) ale podle toho že mívám příznaky tak +- to může být… Dnes jsem ráno vztala a šla jsem normálně na záchod.. po utření jsem měla na papíře velký gelový bílí hlen jak když se šlehaji bílky (omlouvam se za přirovnání ) průhledné to nebylo… Dnes mě bolí v podbřišku chvilkama jako bych to měla dostat ale do Ms mám ještě 10 dní. Jsem teda unavená dnes šílené…Nikdy jsem to neměla.. u prvního syna jsem nemela žádný příznaky uhnizdovani nic.. o druhé dítě se snažíme to ano tak samozřejmě že člověk přemýšlí. Nic jiného nezbude než počkat ale člověk uvažuje zda nemůže být i něco špatně když tohle jsem nemela :think: Co se týká intimní život tak s manželem ho máme skoro furt :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
22.2.21 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Chci se zeptat na jednu intimní věc ☺️ Mám po ovulaci tak 5-7 dní (přesně nevím) ale podle toho že mívám příznaky tak +- to může být… Dnes jsem ráno vztala a šla jsem normálně na záchod.. po utření jsem měla na papíře velký gelový bílí hlen jak když se šlehaji bílky (omlouvam se za přirovnání ) průhledné to nebylo… Dnes mě bolí v podbřišku chvilkama jako bych to měla dostat ale do Ms mám ještě 10 dní. Jsem teda unavená dnes šílené…Nikdy jsem to neměla.. u prvního syna jsem nemela žádný příznaky uhnizdovani nic.. o druhé dítě se snažíme to ano tak samozřejmě že člověk přemýšlí. Nic jiného nezbude než počkat ale člověk uvažuje zda nemůže být i něco špatně když tohle jsem nemela :think: Co se týká intimní život tak s manželem ho máme skoro furt :D

Casove by to klidne odpovidalo uhnizdeni 🙂
Ja treba za dobu tehotenstvi nekrvacela ani nespinila, ale plno zen pri zahnizdeni spini, takze je to urcite mozne 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 19:04

@janikema90 bylo by to hezké :) já právě u syna taky nic neměla ani žádný hlen nic. Špinění je že je lehce opravdu lehce spinavala jedna vložka za celí den…Člověk neví zda je vše v pořádku a mohlo by to být uhnizdovani nebo zda se děje něco co nemá :) děkuji Vám za odpověď a Váš čas :)

• Citovat
  • Nahlásit
Annastaziaa
23.2.21 19:49

Mě v tu dobu bolelo také v podbřišku (cca 10 dní před menstruaci).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat