Je to uhnizďování, nebo mám čekat menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:41
Uhnižďování ? Nebo očekávat Menstruaci?

Dobrý den. Vím že těch témat je to mnoho atd. Jenže chtěla bych znát vaší zkušenost jsem docela ve stresu :? Minulý týden se mi ukázalo trošku narůžuvělý výtok po utření tak jsem zkoušela tt ale bohužel byl negativní teď, mám cca tři dny do ms a znova se mi to ukázalo jsem z toho docela nervozní mam i citlivé prsa hodně mě picha v podbríšku ale to až, tak neřeším jelikož to může být pms ale ten výtok mě trošku zaskočil nikdy sem to neměla z přítelem se snažíme sedmý mesíc. Děkuji.

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reakce:
lorelai947
Kecalka 382 příspěvků 06.02.19 14:48

Zkušenost? Počkat.
Stejně s tím nic neuděláš a bude to tak jak to má být…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:59
@lorelai947 píše:
Zkušenost? Počkat.
Stejně s tím nic neuděláš a bude to tak jak to má být…

To máš pravdu jen by mě zajímalo jak to měly ostatní ženy :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 15:02
@lorelai947 píše:
Zkušenost? Počkat.
Stejně s tím nic neuděláš a bude to tak jak to Chtěla sem tím napsat jak poznaly že jde o uhnižďovaní
lachtanice86
Kelišová 7203 příspěvků 06.02.19 15:13

Růžový vytok při uhnizdovani jsem nikdy neměla. Měla jsem to u blížíci se ms nebo u cysty. Toť má zkušenost a tobě to stejně nepomůže, protože u každé je to jinak a TY musíš počkat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 15:29
@lachtanice86 píše:
Růžový vytok při uhnizdovani jsem nikdy neměla. Měla jsem to u blížíci se ms nebo u cysty. Toť má zkušenost a tobě to stejně nepomůže, protože u každé je to jinak a TY musíš počkat.

To jo ale,stejně ti děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >