Uhnizďování plodů kdy?

264
12.4.17 10:38

Uhnizdovani plodů kdy?

Zase otravují. Ale byla jsem u dr. Krev byla negativní. Ale asi ne úplně protože mi doktor řekl rekl ze mám do 18.4 počkat na ms. Nevím přesně kolik dní mám spozdeni podle kalendáře dva dny podle dr. Ctyri ale. Mám strach si udělat test. Je možné ze bych mohla začít mírně malickato spinit protože je možnost ze se nimi uhnizduje? Bývá to na začátku jako příznak tehu? Děkuji za komentare :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.4.17 10:42

Udělej si ten test. Spineni muze byt uhnizdovani i ms. Ale pokud ti vyšla negativni krev, tak těhotná nejsi. Předpokládám, ze dr čeká na přirozenou ms než ti dá vyvolavacku. Tohle je to co ti psaly holky - nema cenu litat na krev tak brzy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23374
12.4.17 10:43

Počkej na 18.4. pokud nic není na krvi, ani na testu to nevykoukáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
12.4.17 10:45

@pikola nějaká hodnota tam byla kolem osmnácti ale to je nízké. Možná proto čeká. Kdo vi. Ale nejsou to pořád odpovědi na mou otazku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23374
12.4.17 10:48

Pokud by šlo o uhnizdovani tak to ještě na ghc nebude. To bys musela otěhotnět před pár dny. Možná se moc pozorujeme a hledáš věci tam kde nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5696
12.4.17 10:57

HCG se začne produkovat až po uhnízdění, bez toho to přece nejde. Testy zachytí hCG, z krve je to přesnější, takže pokud je v krvi nějaké hCG, k uhnízdění logicky už muselo dojít. K uhnízdění dochází 6. - 9. den po ovulaci (a tedy případném oplodnění).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
12.4.17 11:01

@bartsch uvidíme buď ms dostanu nebo ne. Jen říkám že mám spozdeni a ze jsem jen růžové zaspinila a teď je otázka co to značí. Některé ženy ze začátku spinit slabé a nemusí to znamenat nic zlého. Ale jak tady tvrdite nejsem tehotna budu vám verit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5889
12.4.17 11:06

Udelej si test a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5696
12.4.17 11:13
@Werushe87 píše:
@bartsch uvidíme buď ms dostanu nebo ne. Jen říkám že mám spozdeni a ze jsem jen růžové zaspinila a teď je otázka co to značí. Některé ženy ze začátku spinit slabé a nemusí to znamenat nic zlého. Ale jak tady tvrdite nejsem tehotna budu vám verit

Test teď nemá cenu, ještě počkej. Ta krev je přesnější, musíš ještě pár dní počkat. Těhotná klidně být můžeš a vše může být v pořádku. Jde o to, kdy byla opravdu ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
12.4.17 11:17

@bartsch to je to co přesně nevím. Mám stáhnuty ms kalendář ale moc na to není spoleh. Od ovulace by to mělo být 17.dni. ms by mela přijít dneska pokud mám cyklus 30 dní. Ale to ja nevim. Protože mi to ten kalendář ukazuje ms jinak nebo jak to říct jsem z toho zmatená. Možná ms přijde zítra rano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:18

Zkus test a budeš vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:19

@Werushe87 na ty kalendáře se nespolehej. Počítají s ideálním cyklem, který nema skoro žádná žena. Zkus od příštího cyklu používat ovulacni testy nebo měřit bazalni teplotu a podle toho uvidíš, kdy ovulujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
12.4.17 11:21

@Tichošlápek bude to rozumne. Ale už druhý týden mám zvednutou teplotu a je mi zle od žaludku tak asi chripka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama