Uhnizďování tak brzy? Co všechno můžu z grafu vyčíst?

28
2.3.21 22:03

Uhnizďování tak brzy? Co všechno můžu z grafu vyčíst?

Všechny zdravím. Překládám svůj graf bazální teploty a chtěla bych se zeptat..je možné že 25. to byla nidace? Myslím, jestli je to možné tak brzy? Toho dne jsem se probudila v noci s opravdu silnou bolestí v podbřišku. Nikdy předtím jsem nic podobného necítila. Pokles teploty ale mohl být z toho, že jsem vstala kvůli tomu z postele, ne? :nevim: Teploty mi narozdíl od předešlých měsíců neskáčou, ale jinak nic nepociťuji. Kromě toho, že po ovulaci se mi vždy docela rapidně zvětší prsa a tento měsíc nic. Ale to by zřejmě mělo být spíš naopak :lol: Snažíme se přes rok, ale tento měsíc začal manžel užívat folandrol a já myovunelle. Budu hrozně ráda za jakékoliv poznatky z Vašich grafů. Já v tom stále občas dost tápu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16047
3.3.21 06:59

@Kaktuska35 z moji zkušenosti, ne nebyla to nidace. Jen takové potvrzení ze ovulace proběhla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
3.3.21 07:42

@Kaktuska35 taky bych nerekla, ze to byla nidace. Ja to chapu, mela jsem to stejne, ze clovek proste doufa a snazi se z grafu vykoukat, co to jde. Ale z mych zkusenosti jsem treba mela uplne ukazkovy graf a bylo z toho prd. Pak uz jsem to zacala brat spis jako zabavu, abych poznala, jak moje telo funguje. Moc drzim palce, aby vam to brzy vyslo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 08:02
@bambusek61 píše:
@Kaktuska35 taky bych nerekla, ze to byla nidace. Ja to chapu, mela jsem to stejne, ze clovek proste doufa a snazi se z grafu vykoukat, co to jde. Ale z mych zkusenosti jsem treba mela uplne ukazkovy graf a bylo z toho prd. Pak uz jsem to zacala brat spis jako zabavu, abych poznala, jak moje telo funguje. Moc drzim palce, aby vam to brzy vyslo :hug:

Upřímně, nezírám každý měsíc do grafu s tím, že by pokles mohl znamenat nidaci. Šlo jen o to, že jsem se v noci probudila se silnou bolestí v podbřišku. Zapsala jsem si to do menstruačního kalendáře, ale dál jsem to neřešila. Až po několika dnech jsem si všimla, že ten samy den jsem měla i pokles teploty. Tak mě jen napadlo, jestli by to nemohlo být ono. Protože mě to i celkem vyděsilo, co by to mohlo být. Jinak já si spíš nedělám už žádné naděje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
3.3.21 08:14

@Kaktuska35 hele jako s timhle tezko rict. :think: Me kdyz treba bolel podbrisek a vychazelo to jakoze na nidaci, tak jsem si to hledala a vsude pisou, ze nidace neboli :nevim: tak jestli to treba muze byt i od hlavy? Jako fakt nevim. Kazdopadne ja mela prvni divne priznaky tak od 7dpo,8dpo na testu hooodne neviditelny dusik a 9dpo uz pekny, ten ani nebyl potreba nejak slozite vykoukavat (tech 8dpo jjsem si jeste nebyla ani jista, jestli nevidim mlhu) a 9dpo pozitivni i digitalni clearblue.. takze za me bych rekla, ze ta nidace muze byt tak od 6dpo? Ale je to asi strasne individualni :think: kazdopadne kdyz nidace opravdu byla, tak samotnou nidaci jsem nijak necitila, az pak treba prave ze me divne bolela prsa a pozdeji pocit jako na ms (ale to tak treba od 10dpo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 08:42
@bambusek61 píše:
@Kaktuska35 hele jako s timhle tezko rict. :think: Me kdyz treba bolel podbrisek a vychazelo to jakoze na nidaci, tak jsem si to hledala a vsude pisou, ze nidace neboli :nevim: tak jestli to treba muze byt i od hlavy? Jako fakt nevim. Kazdopadne ja mela prvni divne priznaky tak od 7dpo,8dpo na testu hooodne neviditelny dusik a 9dpo uz pekny, ten ani nebyl potreba nejak slozite vykoukavat (tech 8dpo jjsem si jeste nebyla ani jista, jestli nevidim mlhu) a 9dpo pozitivni i digitalni clearblue.. takze za me bych rekla, ze ta nidace muze byt tak od 6dpo? Ale je to asi strasne individualni :think: kazdopadne kdyz nidace opravdu byla, tak samotnou nidaci jsem nijak necitila, az pak treba prave ze me divne bolela prsa a pozdeji pocit jako na ms (ale to tak treba od 10dpo)

Aha, já jsem právě tady četla v nějaké diskuzi, že někoho břicho bolelo 8o Proto jsem si to spojila. Právě, je to asi hrozně individuální a pokud ti nevynechá menstruace, když víš jak dlouhou máš luteální fázi, tak nemůžeš nic s jistotou určit. :nevim: Mně to přijde hrozně super, ze jde z teploty vůbec vyčíst ovulace :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
3.3.21 11:47

@Kaktuska35 no ja to cetla nekde, kde odpovidal gynekolog, ze nidace neboli :nevim: asi pak az spis, kdyz se to zahnizdi a ta deloha zane pracovat, tak treba boli ten podbrisek bych to tak videla :think: no mne yo taky prijdr cely fascinujici, prave me to bavilo i sledovat, co to telo dela - ja mela i po revizi, tak jsem to pak schvalne merila a i delala ovulacni testy, abych vedela, kdy se to telo srovna - pak jsem teda asi tri cykly, kdyz uz bylo srovnano, tak uz jsem se na to vyprdla a do ted me mrzi, ze nevim, co se delo, kdyz jsem otehotnela :mrgreen: jako jak by treba vypadala ta BT krivka a tak.. a jak dlouho se snazite? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 12:14
@bambusek61 píše:
@Kaktuska35 no ja to cetla nekde, kde odpovidal gynekolog, ze nidace neboli :nevim: asi pak az spis, kdyz se to zahnizdi a ta deloha zane pracovat, tak treba boli ten podbrisek bych to tak videla :think: no mne yo taky prijdr cely fascinujici, prave me to bavilo i sledovat, co to telo dela - ja mela i po revizi, tak jsem to pak schvalne merila a i delala ovulacni testy, abych vedela, kdy se to telo srovna - pak jsem teda asi tri cykly, kdyz uz bylo srovnano, tak uz jsem se na to vyprdla a do ted me mrzi, ze nevim, co se delo, kdyz jsem otehotnela :mrgreen: jako jak by treba vypadala ta BT krivka a tak.. a jak dlouho se snazite? :hug:

Já jsem se taky jeden čas na měření vyprdla. Říkala jsem si, jestli mě třeba nestresuje se pořad takhle hlídat, ale nepomohlo nic. :nevim: Snažíme se rok a 2 měsíce o první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
3.3.21 13:26

@Kaktuska35 no ja tomu, ze kdyz se na to nebude myslet, ze to pujde, neverim. Ja ikdyz pak uz nemerila, tak jsem ale vedela, ze 13-15DC je ovulace a myslela jsem na to porad a abychom se trefili a taj. A smerovala tam i snazeni. A za tu dobu jsi nepodchytila treba ani biochemicke? Kazda to mame jinak, ale my si taky pockali, v rijnu 2018 se nam sice zadarilo napoprve, ale v lednu na screeningu zjisteno ZT, pak nam to neslo a presne o rok pozdeji stejny scenar a opet leden ZT, a ted tedy do tretice uz to snad opravdu klapne, jsem uz 22tt, tak uz zacinam verit.. a prosli jsme si po tom druhem ZT ruznymi vysetrenim a ze vsech vyslo, ze jsme uplne zdravi a neni duvod, proc by to nemelo jit a proc se to stalo :nevim: ono ta priroda si proste dela co chce no :roll: budu vam moc drzet palce, at vam to taky klapne a co nejdriv!!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 18:09
@bambusek61 píše:
@Kaktuska35 no ja tomu, ze kdyz se na to nebude myslet, ze to pujde, neverim. Ja ikdyz pak uz nemerila, tak jsem ale vedela, ze 13-15DC je ovulace a myslela jsem na to porad a abychom se trefili a taj. A smerovala tam i snazeni. A za tu dobu jsi nepodchytila treba ani biochemicke? Kazda to mame jinak, ale my si taky pockali, v rijnu 2018 se nam sice zadarilo napoprve, ale v lednu na screeningu zjisteno ZT, pak nam to neslo a presne o rok pozdeji stejny scenar a opet leden ZT, a ted tedy do tretice uz to snad opravdu klapne, jsem uz 22tt, tak uz zacinam verit.. a prosli jsme si po tom druhem ZT ruznymi vysetrenim a ze vsech vyslo, ze jsme uplne zdravi a neni duvod, proc by to nemelo jit a proc se to stalo :nevim: ono ta priroda si proste dela co chce no :roll: budu vam moc drzet palce, at vam to taky klapne a co nejdriv!!! :hug:

No právě. Vůbec mi nepomohlo teplotu neměřit. Akorát mě pak štvalo, že nevím, co se děje :lol: Žádné těhotenské testy si nedělám, to by mě akorát stresovalo si myslím. Tento měsíc se objednám na gyndu a poradím se s doktorkou, co dál. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.3.21 18:33
budu vam moc drzet palce, at vam to taky klapne a co nejdriv!!! :hug:

A moc děkuji :srdce: Doufám, že už taky brzy přijde náš čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
4.3.21 08:20

@Kaktuska35 treba nakonec tenhle mesic uz mrcha nedorazi :hug: ono je to opravdu veda no, u me treba vsechny tri tehotenstvi vysly na obdobi 3 tydnu na prelomu rijnu/listopadu. A jak jsem delala tehotensky testy, tak ani jednou v prubehu roku jsem nezaznamenala, ze by se neco treba delo, ale odeslo to. Pritom ovulani testy i teplota ukazovala, ze i behem roku pvulace probihala, ale evidentne jsem plodna jeden mesic v roce. Coz proste nechapu a nedokazu nijak vysvetlit. :nevim: ale je dobre, ze to chces resit, ja bych si byt tebou nechala nejdriv vysetrit stitnou zlazu a pak taky treba spermiogram u chlapa, ono je to treba jen nejaka drobnost, proc to nejde a nebo taky treba neni nic, ale je dobre to vedet urcite no :hug: protoze kdyby nedrjboze problem byl, tqk at se resi co nejdriv no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.3.21 08:52
@bambusek61 píše:
@Kaktuska35 treba nakonec tenhle mesic uz mrcha nedorazi :hug: ono je to opravdu veda no, u me treba vsechny tri tehotenstvi vysly na obdobi 3 tydnu na prelomu rijnu/listopadu. A jak jsem delala tehotensky testy, tak ani jednou v prubehu roku jsem nezaznamenala, ze by se neco treba delo, ale odeslo to. Pritom ovulani testy i teplota ukazovala, ze i behem roku pvulace probihala, ale evidentne jsem plodna jeden mesic v roce. Coz proste nechapu a nedokazu nijak vysvetlit. :nevim: ale je dobre, ze to chces resit, ja bych si byt tebou nechala nejdriv vysetrit stitnou zlazu a pak taky treba spermiogram u chlapa, ono je to treba jen nejaka drobnost, proc to nejde a nebo taky treba neni nic, ale je dobre to vedet urcite no :hug: protoze kdyby nedrjboze problem byl, tqk at se resi co nejdriv no

Tak to je zajímavé. Asi je to prostě tvůj měsíc :D Manžel na spermiogramu už byl a má nízký počet spermií. Proto jsem se já do žádných testů zatím nehnala. Říkám si, že to zatím není až tak dlouhá doba, ale mě to přišlo hrozný už po půl roce :roll: :D Já mám hrozně super doktorku, takže spoléhám na to, že mi nějak poradí jak teď postupovat. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
4.3.21 09:04

@Kaktuska35 urcite jo, verim, ze ti poradi, hlavne ze mas v doktora duveru, to je dulezite, mam to stejne :hug: a on ten nizky pocet spermii taky muze byt treba docasny - mam z velmi blizkeho okoli,,e si chlap tak 8 let myslel, ze je neplodny, ze vlastne nema skoro zadne a ty co ma, ze jsou line a nakonec prirozene pocali s partnerkou a vubec nechapali, tak ho pak vysetrili znovu a zjistili, ze jich ma dost a uplne v poradku 8o, ona se ta kvalita spermii meni co 3 mesice, takze treba by stacilo nasadit nejaky vitaminy nebo doplnky a zas by to mohlo vypadat jinak :) ale ono, kdo si nezazil, tak nepochopi no, mne prijjde, ze kdyby clovek dopredu vedel, ze to treba potrva dva roky, ale pak se zadari, tak hned by to zas vypadalo jinak, nejhorsi je ta nejistota vysledku no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.3.21 09:39
@bambusek61 píše:
@Kaktuska35 urcite jo, verim, ze ti poradi, hlavne ze mas v doktora duveru, to je dulezite, mam to stejne :hug: a on ten nizky pocet spermii taky muze byt treba docasny - mam z velmi blizkeho okoli,,e si chlap tak 8 let myslel, ze je neplodny, ze vlastne nema skoro zadne a ty co ma, ze jsou line a nakonec prirozene pocali s partnerkou a vubec nechapali, tak ho pak vysetrili znovu a zjistili, ze jich ma dost a uplne v poradku 8o, ona se ta kvalita spermii meni co 3 mesice, takze treba by stacilo nasadit nejaky vitaminy nebo doplnky a zas by to mohlo vypadat jinak :) ale ono, kdo si nezazil, tak nepochopi no, mne prijjde, ze kdyby clovek dopredu vedel, ze to treba potrva dva roky, ale pak se zadari, tak hned by to zas vypadalo jinak, nejhorsi je ta nejistota vysledku no :roll:

Přesně! Já si říkala, že kdybych věděla, že to bude trvat 2 roky, ale že se to povede, tak si myslím, že jsem úplně v klidu.
Je dobré, že manžel má sice málo spermií, ale má je zase extra rychlý :lol:
Tenhle měsíc mi to právě přišlo nadějný podle grafu, tak uvidím, jestli ta mrcha v sobotu dorazí :roll:
První dva jsou moje obvyklá luteální fáze a třetí je tento měsíc :nevim: Ale samozřejmě vím, že to nemusí nic znamenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat