Uhodil mě, udělá to zase?

360
29.5.16 10:22

Uhodil me, udělá to zase?

Mám rok pritele, všechno je moc krasne. Je na me hodny, je milující, syn ho zbožňuje a on se k němu chove, jako k vlastnímu. V patek jsme si vyrazili ven. Když jsme oodcházeli ze zabavy, tak jsme šli kolem nějakého auta, které svitilo dálkovými svetly, tak jsem ze srandy rekla, ať na me nesviti. Pritele se dotklo, že „laškuju“ s cizími a ze nenastoupi do auta nez se omluvim. Neviděla jsem duvod, tak jsem schválně sla zpátky k sviticimu autu, že se omluvim tem klukům. To začal pritel volat ze tam nepůjdu a zezadu me chytnul a hodil na zem. Já se bránila a on mi to vracel. Viděli to kamaradi, co na nás čekali, tak mi pomohli. Prijeli jsme domu a ja ho okamzite vyhodila. Od te doby se mi omlouvá a prosí o odpuštění. Znám se s jeho bývalou a sama rikala, že to nechápe. On si dost věcíz toho nepamatuje a slibuje, že už se to nestane. Nikdy před tim na me nebyl ani sprostý. Naopak na sebe ani v hadce nepoužíváme sprosta slova, protoze to nemáme rádi. Pisu to tady, protoze bych rada slyšela názor tech, kterým se stalo, že je uhodil jinak klidný a hodny pritel. Jestli se to třeba někdy opakovalo. Podruhé bych to neodpustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
29.5.16 10:25
@Klarika píše:
Mám rok pritele, všechno je moc krasne. Je na me hodny, je milující, syn ho zbožňuje a on se k němu chove, jako k vlastnímu. V patek jsme si vyrazili ven. Když jsme oodcházeli ze zabavy, tak jsme šli kolem nějakého auta, které svitilo dálkovými svetly, tak jsem ze srandy rekla, ať na me nesviti. Pritele se dotklo, že „laškuju“ s cizími a ze nenastoupi do auta nez se omluvim. Neviděla jsem duvod, tak jsem schválně sla zpátky k sviticimu autu, že se omluvim tem klukům. To začal pritel volat ze tam nepůjdu a zezadu me chytnul a hodil na zem. Já se bránila a on mi to vracel. Viděli to kamaradi, co na nás čekali, tak mi pomohli. Prijeli jsme domu a ja ho okamzite vyhodila. Od te doby se mi omlouvá a prosí o odpuštění. Znám se s jeho bývalou a sama rikala, že to nechápe. On si dost věcíz toho nepamatuje a slibuje, že už se to nestane. Nikdy před tim na me nebyl ani sprostý. Naopak na sebe ani v hadce nepoužíváme sprosta slova, protoze to nemáme rádi. Pisu to tady, protoze bych rada slyšela názor tech, kterým se stalo, že je uhodil jinak klidný a hodny pritel. Jestli se to třeba někdy opakovalo. Podruhé bych to neodpustila.

normalni to není a byla bch na pozoru jako k jednou se to mohlo stat ale podruhe by to udelal a sla bych od nej zavčasu nez bude pozde asi tak ;) ale jakmile chlap jednou vztahne ruku na zenskou a je jedno proc tak to o necem svedci a normalni to fakt není ;)

• Citovat
  • Upravit
917
29.5.16 10:32
@Klarika píše:

Ano, udělá to znovu. Pokud tě uhodil, jak může být hodný a milující? Představ si, že by to viděl tvůj syn, jak by ses cítila? Co kdyby se pak tvůj syn choval stejně jako on? Co by se stalo, kdyby ti kamarádi nepomohli?

Jste spolu rok, ber to jako znamení, že ses jeho pravou povahu dozvěděla tak brzo. Ne nadarmo se říká: Když ti někdo ukáže, jaký doopravdy je, tak mu věř.

Být tebou jdu na policii a nahlásím to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.16 10:34

Mě jednou chlap vrazil. Byl taky připitý, chtěl sex, já ne. Nepamatuje si to, když jsem to druhý den řekla, byl z toho hodně špatnej. Je to 6 let a nic podobného se nikdy nestalo. Teď máme 3 děti, je to milující manžel i otec. Trochu výbušná povaha, to ano, ale každý máme něco. Ale není výbušný, že by nadal mě nebo tak něco, ale obecně. Už jsem se naučila s ním jednat. Dřív jsem mlčela, teď vím, že mu k tomu musím říct své a je klid.
Rozhodnutí je na tobě. Jestli mu chceš dát ještě šanci. Každopádně podruhé bych mu to už neodpustila.
Držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
4376
29.5.16 10:34

Tezko radit.
Podle me jsou dve moznosti.
Bud mel blbou opici /spatny alkohol, hodne, nejake starosti nebo myskenky, ktere ti spustily/ a uvedomil si, ze tak ne a bude od ted obezretny.
Nebo se v nem uvolnilo neco, co bylo schovane. To, ze s jeho ex se to nikdy nestalo v podatate nic neznamena. Muze to byt psychika, dusevni porucha, ktera se muze projevit kdykoli behem zivota. To, ze napsana pricina jeho jednani byla absurdni neni treba pripominat. Ale prave to je treba mit na pameti, protoze prave uplne malichernosti spousti u podobnych onemocneni ataky. Druhy je v soku, ze prave toto mohlo dotycneho tak popudit.
Tim nechci rict, ze tvuj pritel ma dusevni poruchu, porad je mozna prvni moznost. Nicmene bych byla obzretna. Znam cloveka, ktery je strizlivy skoro az tunta, slusny, nekonfliktni. Ale jakmile se napije, tak se mu jakoby vypne mozek a i zenskou uhodi. Je mu to v tu chvili naprosto jedno. Proto je taky sam a nema vesely zivot.
V kazdem pripade zalezi jen na tobe. Jestli mu das druhou sanci. Pro me by minimalne zablikala kontrolka, ze tady pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
29.5.16 10:43

Uhodí tě jednou jeho ostuda, uhodí tě podruhé tvoje ostuda… tak je to na tobě

• Nahlásit
  • Citovat
11
29.5.16 10:48

U me to taky tak začalo.. Pak se mu to zalíbilo. Az budeš ležet příště cela dokopana a brecet..bude na tebe řvát ze jsi psychopat urvany a ze si to zasloužis. Nikdo normální tohle neudělá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
29.5.16 10:49

Ano, udělá. Znám z vlastní zkušenosti, takto zahájil manžel svou žárlivecku story až skončil jako exmanžel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18431
29.5.16 10:58

@Klarika Osobne bych s nim probrala, proc se to stalo a co udela on pro to, aby se to neopakovalo. At si uvedomi, ze ty zadnou vinu necitis, zadny podnet jsi nedala. Nemel absolutni duvod k zarlivosti. Mel nejakou zarlici scenu jiz predtim? To se choval jak?
Hlavne se mej na pozoru a neplod s nim deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
29.5.16 11:10

Ano udělá, uteč dokud je čas. Žárlivost se odnaučit nedá a stupňuje se. Vím o čem píšu, bude čím dál hůř. Můj ex dokázal být rádoby v klidu měsíce a pak to přišlo nečekaně. Trvalo mi 6 let, než jsem se rozhoupala k rozvodu. Už dávno vím, že to bylo to nejlepší, co jsem kdy udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
959
29.5.16 11:16
@Nafrněná píše:
Uhodí tě jednou jeho ostuda, uhodí tě podruhé tvoje ostuda… tak je to na tobě

Souhlas… Pokud je to jednou, tak bych to možná i „přešla“, pokud podruhé, ruce pryč…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
29.5.16 11:19

Stalo se mi něco podobnýho. Odpustila jsem a nikdy se nic takového neopakovalo. Blackouty může mít občas každý. Podruhé už bych se pakovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
29.5.16 11:20

Udělá. Chlap který vztáhne ruku na ženu není chlap ale kýbl srčk. Já bych s chlapem který na mne sáhne nebyla, ale neznám ho nechodím v tvých botech tak nemůžu být objektivní, přesto jeho reakce jak ji popisuješ je šílená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15005
29.5.16 11:26

V pořádku to rozhodně není. A zvlášť ne už po roce. Možná bych to odpustila (ale asi ani tak ne, když nad tím uvažuji) po 20 letém bezproblémovém manželství.
Jste spolu rok, buď ráda, že se odkopal poměrně brzy. Alkohol ani špatné rozpoložení ho neomlouvá, navíc je to spojené s žárlivostí. Píšeš, že v hádkách na tebe není sprostý. Už jen to, že jste spolu rok a už máte hádky samo o sobě v pořádku není. Já bych nedala na sliby a neztrácela bych čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3797
29.5.16 11:36

No já už bych se na něho nemohla ani podívat. Povalil na zem? Tohle opravdu není normální. Nemáš s ním žádné závazky, tak ho pošli někam a najdi synovi pěkný mužský vzor, ne blbce, co vás bude doma terorizovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama