Úhrada dluhu na alimentech, já v insolvenci. Můžu si to nechat?

Anonymní
20.5.17 16:59

Úhrada dluhu na alimentech, já v insolvenci. Můžu si to nechat?

Ahoj, snad mi někdo poradíte. S bývalým máme dítě a dlužil mi na alimentech kolem 10 000, které mi teď doplatil. Já jsem druhým rokem v insolvenci, ale alimenty nezahrnuju do částky na splátky. Chci se proto zeptat, můžu si ty peníze nechat nebo je musím odevzdat na tu insolvenci? Mám ještě další děti a za těch pět let mi to vychází podle mého příjmu tak na 35%. Díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30296
20.5.17 17:48
@Anonymní píše:
Ahoj, snad mi někdo poradíte. S bývalým máme dítě a dlužil mi na alimentech kolem 10 000, které mi teď doplatil. Já jsem druhým rokem v insolvenci, ale alimenty nezahrnuju do částky na splátky. Chci se proto zeptat, můžu si ty peníze nechat nebo je musím odevzdat na tu insolvenci? Mám ještě další děti a za těch pět let mi to vychází podle mého příjmu tak na 35%. Díky za odpověď

Alimenty jsou penize deti, ne Tvoje.
Takze at mne pripadne nekdo opravi; ale jsem presvedcena, ze si je nechat MUSIS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.17 17:50

Určitě bych to konzultoval se správcem, ale myslím že by ti měli zůstat. Treba některý správce bere i výhody na daních jiný ne, záleží na přístupu a kolik ti to vychází ze zaplatíš za 5let.

• Nahlásit
  • Citovat
643
20.5.17 17:56
@farska píše:
Alimenty jsou penize deti, ne Tvoje.
Takze at mne pripadne nekdo opravi; ale jsem presvedcena, ze si je nechat MUSIS.

je to tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
20.5.17 18:45
@Anonymní píše:
Určitě bych to konzultoval se správcem, ale myslím že by ti měli zůstat. Treba některý správce bere i výhody na daních jiný ne, záleží na přístupu a kolik ti to vychází ze zaplatíš za 5let.

Vyhody na danich nerovna se penize urcene detem. To je diametralne odlisna situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama