Reklama

UJEP - ochrana živ.prostředí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kočičímamka
Povídálka 12 příspěvků 09.01.18 22:07
UJEP - ochrana živ.prostředí

Ahoj,
je tu prosím někdo kdo má zkušenosti s tímhle oborem? Jsem teď půl roku na jiné výšce (ekologicky zaměřená) ale máme hodně fyziky, takže jsem úplně ztracená. S matikou se peru zatím v pohodě, ale ta fyzika je pro mě prostě nepochopitelná :zed:. Nevítě jak je to na ujepu na tomto oboru?

Reklama

Reakce:

nevada
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 09.01.18 22:17

Na ujepu fyzika neni, matika ano, ale dalo se. Tam je tezka chemie, od letoska poradaji na chemii i doucovani primo na fakulte.

Kočičímamka
Povídálka 12 příspěvků 09.01.18 22:32

A čistě pro zajímavost, jaké předměty tam asi budou?

Jillie
Povídálka 22 příspěvků 10.01.18 12:41

Koukni sem http://fzp.ujep.cz/studium/pao.php
Když klikneš na odkaz „Ochrana životního prostředí“ hodí tě to do stagu na vizualizaci studia ;-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >