UJEP - ochrana živ.prostředí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kočičímamka
Povídálka 12 příspěvků 09.01.18 22:07
UJEP - ochrana živ.prostředí

Ahoj,
je tu prosím někdo kdo má zkušenosti s tímhle oborem? Jsem teď půl roku na jiné výšce (ekologicky zaměřená) ale máme hodně fyziky, takže jsem úplně ztracená. S matikou se peru zatím v pohodě, ale ta fyzika je pro mě prostě nepochopitelná :zed:. Nevítě jak je to na ujepu na tomto oboru?

Reakce:
nevada
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 09.01.18 22:17

Na ujepu fyzika neni, matika ano, ale dalo se. Tam je tezka chemie, od letoska poradaji na chemii i doucovani primo na fakulte.

Kočičímamka
Povídálka 12 příspěvků 09.01.18 22:32

A čistě pro zajímavost, jaké předměty tam asi budou?

Jillie
Povídálka 22 příspěvků 10.01.18 12:41

Koukni sem http://fzp.ujep.cz/studium/pao.php
Když klikneš na odkaz „Ochrana životního prostředí“ hodí tě to do stagu na vizualizaci studia ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >