UJEP učitelství pro mateřské školy - tělocvik

Anonymní
29.3.20 20:02

UJEP učitelství pro mateřské školy - tělocvik

Ahoj holky,
podala jsem si přihlášku do Ústí na učitelství MŠ-kombinovaná forma. Ráda bych se zeptala jak je to s náročností tělocviku, jaké mají na dálkaře požadavky a co všechno musím zvládnout abych splnila. :) budu na začátku mateřské, v létě mám termín porodu, tak by mě zajímalo, na co se mám připravit.
Moc děkuji za odpovědi a hezký večer. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1366
29.3.20 20:51

Před lety se dělala hvězda, kotoul, článkový běh. Copak to nepíší na www.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
29.3.20 20:52

Před lety se dělala hvězda, kotoul, článkový běh. Copak to nepíší na www.? Ale jestli budeš těhotná, to nevím, jak to bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
29.3.20 21:01

Za mě děs…sportuji hodně a vždy jsem sportovala, ale tam to někteří učitelé strašně hrotili. Neuměla jsem šplhat a tak jsem udělala zápočet až na 6.pokus. Plavání bylo ok, dalo se naučit, co chtěli, gymnastika, atletika poměrně těžké a bylo třeba se na to připravovat (sestavy na kladinách, točení na kruzích, apod.). Pak se hodně času dá na přípravy podrobně kreslených a popisovaných sestav. Dvě léta se musí jet na týden na kurz, který si platíš a je to tam děs. Neustálá buzerace za něco mnohdy od mladších vyučujících, než jsou studentky kombinované formy. Dle mého tělocvik, matematika a psychologie jsou nejtěžší. Nikdo nehledí na to, že máš rodinu, že někdy nemůžeš přijet. Jezdila jsem z Prahy a poměrně často se mi stalo, že jsem přijela na zapsaný zápočet/zkoušku a na dveřích vyučujícího bylo napsáno, že se termín ruší a že je zkouška zítra. To bylo tehdy v zaměstnání dost problém a vyčerpala jsem si celou dovolenou jen na to. Časová náročnost je dost rozsáhlá. Na zápisu slibovali sobotu co 14dní a ve finále to bylo každou sobotu většinou od rána do večera + některé pátky. Zkoušky a zápočty jsou kdykoli. Jsem ráda, že už mám titul a mám to za sebou. Končila jsem 2roky zpátky. Snad jsem tě neodradila, ale realitu jinde než z vlastní zkušenosti nenajdeš na webovkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 22:50
@7.straka píše:
Před lety se dělala hvězda, kotoul, článkový běh. Copak to nepíší na www.? Ale jestli budeš těhotná, to nevím, jak to bude

Na stránkách jsem to právě nenašla :? Jinak už budu mít po porodu, rodím v létě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama