Ujetí od nehody na parkovišti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.04.18 06:34
Ujetí od nehody na parkovišti

Dobrý den, určitě mě ukamenujete, ale potřebuji se tu poradit. V sobotu jsem jela sama s dvouma detma na výlet a při vyjíždění z parkoviště jsem se z boku opřela o jedno auto když jsem se vyhýbala protijedoucimu autu. Pan, kterému jsem se vyhýbala nebyl Čech, ale vystoupil z auta a řekl ať se podívám co jsem způsobila a pomohl mi stocit auto tak, abych zase normálně vycouvala. Poděkovala jsem, ale ujela jsem! :,( V tu chvíli jsem byla tak rozhozena, miminko mi brečelo v autě a dvouletý syn taky :( Zastavila jsem až za městem, abych se podívala, jak auto vypadá a zjistila jsem, mám ten bok trochu promáčklý. Nevím ale, co je na tom druhém autě. Mám strašně výčitky :( nevím jestli to mám jít hlásit na policii :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 16.04.18 06:40

No minimálně je slušnost nechat číslo za stěračem… Teď už jedině ta policie :nevim: :think:

JulieFl
Kecalka 263 příspěvků 16.04.18 06:43

@yweta ano, já vím. Proto mám strašně výčitky :(

Doe_Jane
Kelišová 6047 příspěvků 16.04.18 06:48

Nech to tak a delej blbou kdyby neco… ale beztak se ani navzajem nedohledate. Jestli jo tak pocitej i s pokutou

Pesee23
Závislačka 3831 příspěvků 16.04.18 06:51

Tak doufej, ze tam nebyly kamery ????

ivašot.
Kelišová 5806 příspěvků 16.04.18 06:51

Nech to plavat. Z parkoviště jsem měla odřené auto minimálně 3× a ještě mi nikdy nikdo číslo za stěračem nenechal…

dreana
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 16.04.18 07:02

@JulieFl Za ujetí od dopravní nehody je hodně velká pokuta a problem..
Ja bych tedy na policii šla.

debra.morgan
Závislačka 2648 příspěvků 16.04.18 07:02

Ted už bych to nechala být…taky nam odřeli na prarkovičti auto a nic a kamery tam mozna i byly ani nas to nenapadlo řešit, stejne nam to pojistovna proplatila…

JulieFl
Kecalka 263 příspěvků 16.04.18 07:04

@ivašot. Jednou mi u nemocnice taky někdo odřel auto a žádný kontakt nenechal, ale asi právě proto bych nechtěla to samé dělat já. I když jsem to vlastně už udělala :,( Mám strach z toho, že tam kamery byly a teď z toho budou akorát problémy :(

andelka83
Neúnavná pisatelka 18576 příspěvků 16.04.18 07:04

Já jsem se opřela o auto když jsem začínala jezdit, musela jsem hned s dětmi, jinak bych je nedostala do škol a sebe do práce. Taky mi pomohli vyjet. Ale já mám auto jen malinko podrene a na druhém jsme neviděli nic, sice byla tma..ale jela jsem hodně pomalu. U nás jsou takové kolize běžné, parkuje se všude, i přítel co jezdí denně 15 let občas něco neodhadne nebo tak. Ale to jsou drobné věci, ne že má někdo něco promáčklé nebo rozbité.

Doe_Jane
Kelišová 6047 příspěvků 16.04.18 07:05
@dreana píše:
@JulieFl Za ujetí od dopravní nehody je hodně velká pokuta a problem..
Ja bych tedy na policii šla.

velká ani ne, většinou 1000 :) takhle jí dají pokutu a třeba vůbec nedohledají majitele druhého auta, zbytečné tam chodit

JulieFl
Kecalka 263 příspěvků 16.04.18 07:05

@andelka83 Nejhorší je, že jsem se ani nepodívala, jaké škody jsou na tom druhém autě :(

andelka83
Neúnavná pisatelka 18576 příspěvků 16.04.18 07:06

A teda osobně bych viděla rozdíl mezi takovým ťuknutím na parkovišti a skutečně dopravní nehodou v provozu, od které bych teda neujela určitě.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18576 příspěvků 16.04.18 07:07

@JulieFl teď už to neřeš.

JulieFl
Kecalka 263 příspěvků 16.04.18 07:11

@andelka83 Tak samozřejmě, že od skutečně nehody na silnici bych neujela, ale tady jsem úplně zpanikařila :( To parkoviště je hned vedle zámku a vedle kruháče. Tam kamery stoprocentně budou ne? :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama