Ukáže ovulační test těhotenství?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
21.12.19 10:38

Zdravím, pokusím se obnovit tuto diskuzi abych nezakladala novou.
Začala jsem dělat ovulacni testy až teď ve středu. Čárka jasně pozitivní tak jsem se radovala ano je čas ovulace (taky mi to tak nějak zhruba vycházelo podle apky - jinak cykly mám dlouhé 32-34dnu). Jenže druhy den znovu silná, řekla bych o něco silnější tak jsem si říkala aha tak ovulace teprve přijde. Další den čárka znovu silná a ještě silnější a dnes úplně mega silná. Tak já nevím co si mám myslet. Pak mě napadlo zda to nemůže značit tehotenstvi ale tehotensky test negativní. Když jsem ho trochu prosvitila tak něco maličkého jsem zahledla ale to spis proto ze tam chci něco vidět. Snažíme se od května a minuly měsíc bylo biochemické tehotenstvi. Už nevím co si o tom mám myslet. Mám do ms 10dnu.
Malinka naděje ve mě je ze by se tak mohlo projevit začátek tehotenstvi ale nevím 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 18:09

Ahoj, já měla pozitivní před ovulací, pak testy slábly a před tím než měla přijít ms tak zesílily, těhotná jsem byla, ale nedopadlo to. Tak mě zajímá jak to mají ostatní

• Citovat
  • Nahlásit
113
16.9.20 10:44

Holky, mám 2 dny do ms, příznaky trošku.. nemám tt a tak jsem zkusila ovu. Čárka je pěkná, ale není stejná nebo tmavší. To je asi špatný, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16516
16.9.20 10:50

Po sté a pořád dokola. Je úplně jedno kolik čárek na ovutestu máš a jak jsou tmavý, těhotenství ti to neukáže. Já mám na ovutestu dvě čárky celý cyklus a těhotná nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3621
16.9.20 10:51

To znamená, že je ovulační test negativní a nemáš ovulaci. Absolutně to není směrodatné a nechápu proč to děláš… Těhotenské testy mají svůj důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13323
16.9.20 11:02

@Markeetinka takový carky mam na ovu testu uplne běžně a fakt nejsem těhotná. Počkej do termínu ms a udělej těhotenský test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
16.9.20 11:16

@Janli tak já tam po ovulaci třeba čárku nemám vůbec. Holky, díky za laskavost :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama