Ukáže těhotenský test 15den po otěhotnění těhotenství?

Anonymní
4.5.20 09:08

ukáže těhotenský test 15den po otěhotnění těhotenství?

Holky jdu se zeptat můžu být těhotná? Mám 4dny vynechanou MS.ale test je negativní. Brala jsem teď atb.,a ascorutin, o miminko se snažíme první měsíc…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4242
4.5.20 09:12

Těhotná nejsi jestli máš pravidelný cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14183
4.5.20 09:14

Nejsi těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
4.5.20 09:15

Myslím, že už by ti to ukázal. Asi máš rozhozeny cyklus těma atb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6873
4.5.20 09:16

15 dní po prokázané ovulaci ukáže už spolehlivě každý test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3184
4.5.20 09:16

Nejsi tehotna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
4.5.20 09:17
@Anonymní píše:
Holky jdu se zeptat můžu být těhotná? Mám 4dny vynechanou MS.ale test je negativní. Brala jsem teď atb.,a ascorutin, o miminko se snažíme první měsíc…

A s antibiotiky bych se nesnazila. Tedy pokud si je nebrala az po. Radsi bych pockala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 09:19
@Simmcaa píše:
A s antibiotiky bych se nesnazila. Tedy pokud si je nebrala az po. Radsi bych pockala.

ano vím, měla jsem je náhle po na 5dnů

• Nahlásit
  • Citovat
2886
4.5.20 09:22

Po prokázané ms už 15.DPO je jasný. Pokud negativní, těhotná nejsi, mě ukázal test těhotenství 12DPO po prokázané ovulaci.

A jak jsi si jistá, že ovulace proběhla přesně před 15.dny? Byla jsi na ultrazvuku u doktora? Nebo používáš aplikaci ve které je ovulace vyznačena cca 14DC z toho tak 85% žen tu ovulaci má později nebo i dříve. Nejspis i u tebe byla později protože k menstruaci dochází 9-14.dnů po ovulaci pokud nedojde k oplodnění a to už těhotenský test muže zachytit hCG ;)

Příspěvek upraven 04.05.20 v 09:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1693
4.5.20 09:23

Nejsi těhotná, spíš máš cyklus rozházeny antibiotiky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 09:23
@karkarka píše:
15 dní po prokázané ovulaci ukáže už spolehlivě každý test.

Dobře, brala jsem antikoncepci takže to bylo pravidelné. Ted nevím co mě čeká…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.5.20 09:25
@petula.bir píše:
Po prokázané ms už 15.DPO je jasný. Pokud negativní, těhotná nejsi, mě ukázal test těhotenství 12DPO po prokázané ovulaci.A jak jsi si jistá, že ovulace proběhla přesně před 15.dny? Byla jsi na ultrazvuku u doktora? Nebo používáš aplikaci ve které je ovulace vyznačena cca 14DC z toho tak 85% žen tu ovulaci má později nebo i dříve.

Mám aplikaci v mobilu, 100 nevím kdy jsem měla ovulaci

• Nahlásit
  • Citovat
3868
4.5.20 09:41

Tak pokud jsi vysadila HA, tak nemůžeš čekat, že ti cyklus hned naběhne jako hodinky. To je uplně normální, tělu bude možná chvilku trvat, než se srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22816
4.5.20 09:42

Takže nevíš jestli ani kdy jsi měla ovulaci, ani jestli máš obvykle pravidelné cykly. Tak to těhotná být můžeš. Je to jak s věšteckou kouli, když nic nevíš, Naděje umírá poslední.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 09:45
@petula.bir píše:
Po prokázané ms už 15.DPO je jasný. Pokud negativní, těhotná nejsi, mě ukázal test těhotenství 12DPO po prokázané ovulaci.

A jak jsi si jistá, že ovulace proběhla přesně před 15.dny? Byla jsi na ultrazvuku u doktora? Nebo používáš aplikaci ve které je ovulace vyznačena cca 14DC z toho tak 85% žen tu ovulaci má později nebo i dříve. Nejspis i u tebe byla později protože k menstruaci dochází 9-14.dnů po ovulaci pokud nedojde k oplodnění a to už těhotenský test muže zachytit hCG ;)

Příspěvek upraven 04.05.20 v 09:25

Takže chápu že otěhotnět mohu jen v den ovulace… V ostatní dny ne… Omlouvám se nemám nastudovano

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama