Reklama

Úklid domácnosti při nemoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 16:03
Úklid domácnosti při nemoci

Chtěla bych vědět jak je to v jiných rodinách. Je to prvně co mám rodinu a jsem nemocná. Máme dvě malinké děti. Ja nemám sílu pomalu vstát z postele. Tenhle stav mám od včerejšího odpoledne. Takže doma bordel, nebudu se o tom raději rozepisovat. Chlap byl dopoledne doma, ale jen vše překročil, odkopl a nezájem. A otázka je kdo u vás v této situaci uklízí? Čekala jsem, že naskládat aspoň nádobí do myčky. Ale vůbec nic. Jen se válel v posteli. Děti jsem automaticky měla hlídat já. Takže běhali… Ptám se proto, že jinak se starám o domácnost já, tak by my mohl někdy pomoci. Jasně kdybych se přemohla a po chviličkách poklízela tak bych to do večera stihla, ale celé mi to přijde hrozně sobecké.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4177 příspěvků 09.03.18 16:05

No je to sobecké. Po chviličkách bych rozhodně nic nepoklízela, když on ti není schopnej pomoct. A proč se válel v posteli? Já bych se zavřela v ložnici a on ať se stará. Když ej nemocnej on, taky mu necpeš děti, aby se o ně staral.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 16:07

U nás jsme nemocný všichni stará se ten kdo zrovna trochu může

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 09.03.18 16:08
@Anonymní píše:
Chtěla bych vědět jak je to v jiných rodinách. Je to prvně co mám rodinu a jsem nemocná. Máme dvě malinké děti. Ja nemám sílu pomalu vstát z postele. Tenhle stav mám od včerejšího odpoledne. Takže doma bordel, nebudu se o tom raději rozepisovat. Chlap byl dopoledne doma, ale jen vše překročil, odkopl a nezájem. A otázka je kdo u vás v této situaci uklízí? Čekala jsem, že naskládat aspoň nádobí do myčky. Ale vůbec nic. Jen se válel v posteli. Děti jsem automaticky měla hlídat já. Takže běhali… Ptám se proto, že jinak se starám o domácnost já, tak by my mohl někdy pomoci. Jasně kdybych se přemohla a po chviličkách poklízela tak bych to do večera stihla, ale celé mi to přijde hrozně sobecké.

V krizi se všechno pozná. To tě má opravdu „hodně“ rád a váží si tě asi jako ledničky. Další chudák… mrzák

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 16:08

Zakladatelko, máme jedno dítě a chlap pokud já nemůžu funguje místo mě. V tehotensvi jsem musela od 32tt ležet, protože mi hrozil předčasný porod a můj chlap uklízel, vařil, nakupoval. To samé i celé šestinedělí. Takze bych ho zaukolovala ať funguje.

Hroznej puberťák
Závislačka 4086 příspěvků 09.03.18 16:09
@Anonymní píše:

No kdo asi, já…

P4ja
Kelišová 5428 příspěvků 09.03.18 16:10

U nás je to tak, že když jsem nemocná, tak muž zastane to, co je potřeba. Resp. mu řeknu a on mně pomůže. Samozřejmě vybírám to nejnutnější a to, co je opravdu potřeba. Rozhodně se neválí v posteli a nedělá, že se ho to netýká. Oba v domě žijeme, tak je to i jeho nepořádek. Děti zatím nemáme, ale předpokládám, že to bude fungovat stejně. Že se budeme zastupovat jako teď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 16:10

Jednou jsem zkusila, že mi není dobře a chci si na hodinu lehnout. On se mě zeptal znova jak dlouho, že chci ležet. Sebral se a projel za dvě a půl hodiny, když jsem děti koupala. Takže asi tak.

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 16:11

Já jsem zrovna nemocná, přijel z práce vzal si děti a jel nakoupit. No naklizeno tu moc nemáme. Ale ne že by nic nedělal, snaží se ale jak on říká, tak jsem prostě nenahraditelná. Takže to vždycky nějak pár dní přežijeme a pak po nemoci musím udělat velký úklid. Ale rozdíl je, že můj se snaží, určitě se neválí.

P4ja
Kelišová 5428 příspěvků 09.03.18 16:12
@Anonymní píše:
Jednou jsem zkusila, že mi není dobře a chci si na hodinu lehnout. On se mě zeptal znova jak dlouho, že chci ležet. Sebral se a projel za dvě a půl hodiny, když jsem děti koupala. Takže asi tak.

Hm a s takovým materiálem máš děti? :(

Monchichik
Závislačka 4177 příspěvků 09.03.18 16:14
@Anonymní píše:
Jednou jsem zkusila, že mi není dobře a chci si na hodinu lehnout. On se mě zeptal znova jak dlouho, že chci ležet. Sebral se a projel za dvě a půl hodiny, když jsem děti koupala. Takže asi tak.

To je snad vtip, ne? Holky panebože, kde tyhle exempláře berete? Nevěřím, že se to projeví až po svatbě, dětech atd. To musíte přeci poznat hned, co je to zač.

Margery
Echt Kelišová 7869 příspěvků 09.03.18 16:15

Já mám už třetí týden ležet na rizikovém a doma uklízím z většiny taky já :roll: bychom shnili ve špíně. On teda nakupuje, vodí dítě do a ze školky, vyřizuje po městě, co je potřeba. Občas umyje nádobí.

Dneska jsem kvůli bolesti břicha musela zapojit i kluka, takže jsem dohlížela, jak vysává, vyměňuje morčeti podestýlku, pomáhá věšet prádlo a podobně. Neubylo ho, zabavil se :roll: ale klukovi už bude šest no

sakota
Kelišová 5460 příspěvků 09.03.18 16:21

Hehe, u nas, kdyz opravdu onemocnim, manzel me nalozi i s ditetem a psem do auta a odveze me k nasim, aby se o nas starali, zatimco on chodi do prace.

Kajak18
Kecalka 211 příspěvků 09.03.18 16:26

Zrovna jsem taky nemocná. No o úklidu moc řeč být nemůže. Ale zase můj chlap nakupuje a stará se o děti, takže úklid neřeším a udělá se to až mi bude dobře. Pak ho zapřáhnu. On udělá všechno, ale musí se mu to vyloženě říct. Samo ho to nenapadne, nebo jak sám říká - napadlo mě to, ale hned jsem tu myšlenku zahnal :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 16:27

Starám se já, o dítě i o domácnost. Bohužel, mám manžela sobce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama