Úklid nového "použitého" bytu

386
10.5.07 11:41

Úklid nového "použitého" bytu

Ahoj holky,

za pár dní se budeme stěhovat do nového bytu, který jsme koupili. Byl zrekonstruovaný před rokem, ale po tu dobu v něm bydleli nájemníci. Poradíte mi, čím nejlépe vyčistit WC, koupelnu, kuchyň, pl. podlahu, dlažbu,..? Co se vám osvědčilo jako desinfekce, ale nepáchlo to jako Savo? Díky moc za každé rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12142
10.5.07 12:59

Ahoj Evi, na plovoučku nevím, nemám zkušenost, ale jako desinfekci zkus Cillit výrobky. Nesmrdí to tolik. Ale já doma běžně používám Savo, i když zrovna nevoní, ale za chvíli to vyčpí. A špínu drhnu Realem (nebo Mio - to je totéž).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16301
10.5.07 16:44

ahoj,

tohle jsme řešili loni :wink: .

ale vše jsme vyčistili SAVO GLANC. je to rozdělen na kuchyn, koupelnu apod. kuchyn. linku jsme dokonce po „pořádných“ nájemnících drhli ocelovou drátěnkou :( :( :( . ale tohle savo je moc dobré a nesmrdí !!!

hodně sil :lol: , Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
10.5.07 19:41

ahoj,

ja nedam dopustit na Domestos(nejradeji cerveny).Krom tech plovoucek se da pouzit na vse,omyvaji se tim i potrav.skrine,krabicky na jidlo i dokonce detske hracky.

Mela jsem k tomu takovou „knizecku“jak moc a na co a bylo tam prakticky vse,urcite se to da precist i na netu.

Ja si s tim netroufala na nerez.drez,ale pak jsem si rikala,ze uz je strasny,tak ho stejne vyhodim 8) a Domestos ho vycidil jako novy!

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
10.5.07 20:32

domestos

Cauky, taky doma nedam dopustit na Domestos, krome plovoucky na vsechno. Jo a tady je odkaz na tipy, jak o nich pise Any. http://www.domestos.cz/tipy.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.5.07 11:02

Incidur-je to roztok a ředí se a pak incidur spray např.na linku. Je to dezinfekce používaná v nemocnicích. Scháněla bych jí v lékárně, kde mají i zdravotní pomůcky. Bohužel bude asi jen ve větším balení 2l. Cena cca 250-350kč, ale hodně se ředí, myslim na 10lvody 5ml koncentrátu.Sprej 150- 200kč.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama