Úklidová firma Brno (a okolí)

1493
7.8.13 23:02

Úklidová firma Brno (a okolí)

Ahoj, doporučíte mi úklidovou firmu z Brna, případně blízkého okolí, pro úklid domácnosti? Ráda bych nějakou spolehlivou firmu s dobrými referencemi na kvalitu úklidu. Díky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

606
8.8.13 01:08

Moje mamka u jedné uklízí :-) bohužel teď nevím název, ale mužů se zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
8.8.13 01:11

Uklízí i,, sama bez firmy,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
8.8.13 06:42

Napíšu Vám zprávu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
8.8.13 06:44

http://www.uklidfackova.cz/

Jsem sice z Liberce, ale tchanovci jsou z Brna a tato firma jim uklizi v dome a jsou velice spokojeni. Jednala jsem s pani Fackovou ohledne nakupu nekterych cisticich prostredku z jejich eshopu a byla velice prijemna, mila, komunikativni a vstricna. Opravdu na me udelala dobry dojem. A kdybych bydlela v Brne, nevahala bych a klidne si jejich sluzby objednala.
Snad ti to pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
8.8.13 06:48

@lucie cha jeď jsem psala paní tuto firmu ve zprávě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
8.8.13 22:07

Děkuju! :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.18 10:30

Hledám nejlépe nějakou studentku/maminku na MD, která by si chtěla občas přivydělat úklidem domácnosti, případně nějakými drobnými pracemi doma (100Kč/hod). Nejednalo by se o nic náročného, vždy po domluvě. Záleželo by na domluvě, ale potřebovala bych občas, cca 1 - 2 hod týdně, občas v dopoledních hodinách, případně v čase okolo 13,30 hod. Lokalita - Bystrc. Nejlépe odpovědět na FB - Jana Urbaníková (Mar), Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 17:44

Dobrý den, mé dceři asi rok pravidelně uklízí byt paní z ****. Uklízí u nich i společné prostory domu. Dcera i zeť jsou velice spokojeni. Nevím ale, jestli bere ještě další zakázky.

Jaroslava Karasová

Edit adminem: smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama