Uklízečka na základní škole: máte někdo zkušenost?

24.2.16 21:34

Uklizecka na zakladni skole mate nekdo zkusenost

Mam moznost nastoupit do zakladni skoly jako Uklizecka, nevite jak to funguje o letnich prazdninach? v kuchyni kdysi delala mama a mely neplacene a placenou dovoleno chodily prvni tyden cervenec a posledni tyden srpen, jsem sama s holkou a pres leto nemam nikoho na hlidani (primestsky Tabor financne dam)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19379
24.2.16 21:37

Co já znám, tak normálně o prázdninách uklízí, většinou se ve školách něco spravuje. Navíc se např. umývají okna atd, prostě co se běžně nestihne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291
24.2.16 21:38

Pokud vím, tak přes léto mají uklízečky nejvíc práce, protože se mejou okna, obvykle se maluje, perou koberce a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2442
24.2.16 22:14

Máme dělala ve škole uklízečku a pokud vím, tak červenec měli volno a v srpnu se dělal velkej úklid - okna, koberce a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
24.2.16 23:22

Červenec doma, srpen velký úklid po malířích, řemeslnících. Asi to tak má většina škol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
25.2.16 02:30

A nemohla by jsi se na tom domluvit nejak flexibilne? :nevim: Treba by tam nejaky zpusob, jak zvladnout malou i praci byl pres leto? Nevim, jakou ti nabizi odmenu, ale pokud jsi sama s dcerou, mohl by to byt idealni casovy rozvrh behem roku, a v lete se domluvite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86447
25.2.16 07:34

U prázdninách je ve škole nejvíce práce, uklízí se po malířích, prostě se dělá „velký úklid“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
25.2.16 09:01

U nás uklizečky chodí, dělá se velký uklid, a dovolenou si čerpají někdy na přelomu července srpna cca 14 dní - 3 týdny, ono se myjou okna na celé škole, drbe se lino, lavice, obložení, zářivky, prostě komplet co se běžně nedělá + když se maluje, bourá, dělají lina někde… takže práce je až až, mnohem více nže ve školním roce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.16 12:10

Tady ve škole mají uklízečky dělenou pracovní dobu a to je pěkně na prd, protože ráno a část dopoledne tráví ve škole, pak mají několik hodin pauzu a chodí zase odpoledne až do večera. Dělají to takhle i uklízečky ve školce. Takže jdeš dvakrát za den do práce a nemůžeš ve všední dny nikam ject, nic pořádnýho doma rozdělat. A ano, o prázdninách mají nejvíc práce, myjou okna, uklízí po řemeslnících atd. Co si pamatuju, tak okna jsme myli jak o vánočních prázninách, tak pak v létě. A plat byl cca 10 000 Kč hrubýho, ve školce jsem byla vedená jako školnice-uklízečka a tam jsem měla 12 000 Kč hrubýho. Na odměny pro nepedagogické pracovníky nikdy nezbývalo… Prosím o zachování anonymity.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama