Uklízím s láskou a lehkostí

Mámulínek20
včera v 11:38

Uklízím s láskou , lehkostí, ušetřím a vydělám.

Zdravím vás krásné ženy 😊 🤩 chtěli by jste vědět jak snadno a rychle uklidit celý být, jak si poradit s lehkosti s každou skvrnou a nebýt stále ve stresu? Rady by jste o sebe a své okolí pečovali a dopřáli i těm co mají velmi citlivou pokožku nebo trpí na ekzem tu nejlepší péči? Ráda Vám poradím jak na to a třeba i jak si přividělat ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8436
včera v 11:41

@admin poprosím smazat tuhle reklamu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
včera v 11:48

Mám uklízečku. Ušetříme si všichni nervy a pokožku a ona si vydělá :palec: doporučuji všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
včera v 11:52

Jestli uklizite s laskou, tak klidne prijdte k nam, muzete u nas uklizet do aleluja a ochazet s laskou a lehkosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
včera v 11:57

Já ti pošlu děti a manžela a pak si půjdu s lehkostí pouklízet, jo? :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
včera v 12:02

Kvuli neporadku se uz davno nestresuju, s 2 detmi a psem to nema cenu. Ja tu lasku radsi dam rodine nez uklidu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
včera v 12:05

Uklízet s láskou :lol: :lol: :lol: tak ten byl dobrej.
Jinak na citlivou pokožku a exemy jedině zlikvidovat veškerou chemii a přejít na non toxic. To funguje. Ne nějaké předražené mlm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
včera v 12:22
@Mámulínek20 píše:
Zdravím vás krásné ženy 😊 🤩 chtěli by jste vědět jak snadno a rychle uklidit celý být, jak si poradit s lehkosti s každou skvrnou a nebýt stále ve stresu? Rady by jste o sebe a své okolí pečovali a dopřáli i těm co mají velmi citlivou pokožku nebo trpí na ekzem tu nejlepší péči? Ráda Vám poradím jak na to a třeba i jak si přividělat ❤️

Takže zase Europa a potřebuješ nákupy a duše pod sebou, hlavne že to zabalis do úklidu s láskou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22631
včera v 12:25
@Mámulínek20 píše:

jo, tak přijeď a můžeš nám uklidit - 2× 3+1, já si přivydělat nepotřebuji - jak se ti tam podařila ta hrubka - mně když jsem chtěla napsat měkké i se to okamžitě přepsalo na správné tvrdé? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
včera v 12:33

Úklid ze srdce nesnáším a myslím, že s láskou ho nebudu dělat nikdy. :mrgreen: Na ekzém rukavice nebo ještě lépe, uklízečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
včera v 12:36

Co de to máme robotický, co nejde dělám podle nálady a je nám fajn :lol:
Většinou neupozorňuju na chyby v textu, sama taky občas nějakou udělám, ale pokud to máš jako inzerát (jakože asi ano) dávej si na to pozor, dost to kazí první dojem a odradí to i to málo procent lidí, co by se jinak nechali nachytat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5011
včera v 12:37
@Mámulínek20 píše:
Úklid nesnáším, nejraději bych si s největší lehkostí a láskou pořídila uklizečku, co ty svrny vyřeší..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11144
včera v 12:38

Mám si nechat poradit od někoho, kdo v jednom příspěvku napíše „by jste“ a „přividělat“, nemluvě o porušení pravidel webu? Ne, děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98300
včera v 12:43

Neuklízím ani s láskou ani s lehkostí a vůbec mě to nevadí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16685
včera v 12:45

@admin :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: reklama na předraženou euronu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat