Uklízíte po psovi na zahradě?

775
4.8.20 09:02

Uklízíte po psovi na zahradě?

Ahoj, téma zakládám spíš že zvědavosti, je mi jasné, že doma si každý dělá co chce a je to tak správně. Ale teď se mi dvakrát po sobě stalo, že jsem byla u známých na návštěvě - v domě se zahradou a psem. A všude po zahradě byly psi exkrementy. Když by to bylo někde v rohu nebo mimo cestu k domu, asi bych si toho ani nevšimla, ale vždy to měli hned u vrat a pak ještě několik pokladů pro cestě k domu. Je běžné nechávat na zahradě tyhle věci? (Já psa nemám, tak nevím, proto se ptám, jak tohle funguje). Obě rodiny mají malé děti. Díky za slušnou diskusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.8.20 09:06

Ahoj, uklízím hned, jak to z ní vypadne. :) Znečištěnou zahradu fakt nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3112
4.8.20 09:07

Fuj. Bratr má malého psa s malýma bobkama a uklizeli jsme po něm. Fakt nechci při kopani s míčem nebo pinkani vyhýbat hovnům. Sem tam se stane, že v zapadlejsim koutku leželo eňo pár dní, ale frekventované úseky uklizime hned. Tvoji známí jsou čuňata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18091
4.8.20 09:08

Jo, uklízela jsem, psí hovn. a nesnáším. Bohužel kvůli takovým prasatům začínám nesnášet i psy a nechápu, jak může mít někdo zadělanou zahradu :poblion: ale taky takový znám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13213
4.8.20 09:10

Brrr, moje znama bydli v dome se zahradou, maji menšího psika a ho.na tam maji, bosa si netroufám :poblion: nevenci ho, nebo nikdy jsem to nezazila..
Ja mit dum, zahradu a toho psa, tak ho za prve vencim a naucim, aby konal potřebu venku a za druhe kdyby se pak stala na zahradě nehoda, hnwd uklidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15889
4.8.20 09:10

Znám oba případy. Někteří jsou holt čuňata. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
4.8.20 09:11

Mám dva a uklízím po nich. Uklízím po nich i tehdy, když jsme někde na návštěvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15889
4.8.20 09:12
@lucynka25 píše:
Brrr, moje znama bydli v dome se zahradou, maji menšího psika a ho.na tam maji, bosa si netroufám :poblion: nevenci ho, nebo nikdy jsem to nezazila..
Ja mit dum, zahradu a toho psa, tak ho za prve vencim a naucim, aby konal potřebu venku a za druhe kdyby se pak stala na zahradě nehoda, hnwd uklidim.

Tak hlavně to po něm taky venku uklízet :poblion: Dělávali to sousedi a fakt humus. Psa pustili ven, aby měli čistou zahradu, ale všude kolem nas..no 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4798
4.8.20 09:14

Neuklizime. Radi chodime v hovnech, zvlast pres leto na boso v trave. To je lahoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13285
4.8.20 09:14

Znám rodiny co uklízí i neuklizi po psovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6090
4.8.20 09:15

Jsou to prasata, ono i ten pes když má běhat po podělané zahradě tak do toho občas šlápne. Máme kamarády, co mají několik psů (oni s nimi pracují v zaměstnání) a ti mají v zahradě vyštěrkovaný oddíl právě na venčení psů, bobky tam jsou dobře vidět a mají udělaný svod přímo do kanalizace, takže jen odklopí víko trubky a tam to hodí a pod tim štěrkem mají vsakovací vrstvu, takže dvakrát denně to pokropí hadicí a není tam cítit moč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13213
4.8.20 09:16

@P4ja jj, nemusíš mi rikat. Ziju v Praze a je to humus :zed: ještě horsi jaou snad v lete v horku ochcany baraky a cesty :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
4.8.20 09:21

Vždycky jsem uklízela po psovi na zahradě, někdy denně někdy ob den (zahrada celkem velká) Máme děti a rozhodně nechci aby do toho šlápli, taky ten pes do toho může šlápnout, když je vedro tak musí ty exkrementy na zahradě pěkně páchnout.
Máme sousedy co mají chovnou stanici a přesně jak píše zakladatelka, naděláno už u vrat a po celé zahradě. Uklízí to tak jednou za týden, ale po tolika psech si dovedete představit jak ta zahrada asi vypadá. Mají to i na betoně…Jít kolem jejich vrat ted v létě je fakt lahůdka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.8.20 09:23

My sice děti nemáme, ale po psovi uklizime, nedovedu si představit, jak by to vypadalo po pár dnech, kdybych to tam nechala :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
4.8.20 09:27

My každé ráno uklízíme večerní nadílku a když dostává večer granule tak projdeme zahradu a uklidíme taky když je to potřeba. A když čekáme návštěvu tak se ujišťuju že nikde nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama