Uklízíte psí výkaly na své zahradě?

Anonymní
21.10.19 11:30

Uklizite psí výkaly na své zahradě?

Ahoj, omlouvám se za trochu fekální téma. Ale zajímalo by mě jak to funguje u lidí, kteří mají domek se zahradou a psa. Uklizite po psovi jeho výkaly na vlastní zahradě? Byli jsme teď u znamych, mají 2 střední psi a menší děti a po zahradě se pomalu nedalo prejit, aby člověk nešel kolem cehosi. Protože bydlím v bytě a psa nemam, tak nevím jestli je to přirozené. Rozhodně nechci známou pomlouvat, jen mě zajímá jak to dělají jiní. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1299
21.10.19 11:35

Náš pes na zahradě nekálí, protože ho venčíme a kdyby to udělal, tak to samozřejmě uklidíme. Na druhou stranu mám pcoit, že své známé chceš pomlouvat a ubezpečit se přes jiné, že jsou to čuňata. :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22502
21.10.19 11:36

Uklízíme. Hlavně se tedy snažíme, aby na zahradě potřebu nevykonávala, takže pravidelně venčíme po venku. Ale když se stane tak to samozřejmě uklidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9012
21.10.19 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za trochu fekální téma. Ale zajímalo by mě jak to funguje u lidí, kteří mají domek se zahradou a psa. Uklizite po psovi jeho výkaly na vlastní zahradě? Byli jsme teď u znamych, mají 2 střední psi a menší děti a po zahradě se pomalu nedalo prejit, aby člověk nešel kolem cehosi. Protože bydlím v bytě a psa nemam, tak nevím jestli je to přirozené. Rozhodně nechci známou pomlouvat, jen mě zajímá jak to dělají jiní. Děkuji.

Měli jsme za sousedy stejná prasata…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10978
21.10.19 11:39

Tak ja mit barak a psa, tak uklizim a nejlepe ho naucim kalet jen na vycházce, jako to maji ostatni, co bydli v bytech..
Ale kamaradka ma taky zaminovanou zahradu a ja jsem z toho vzdycky hotova, deti tam behaj (i moje),ja jsem zvykla chodit bosa.. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
21.10.19 11:42

Uklizime. Psi většinou dělají na vycházce, ale stane se že i na zahradě. Protože máme 4 vypadala by za chvíli prasácky :roll: nemluvím o sekání třeba, sekačka od hoven to chceš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 11:42

Mame v rodine stejna prasata, chovaji 4 velke vlčáky, volne puštěné na zahrade a k tomu maji dve male děti - po psech neuklizejí nikdy. Takže k nim už nechodím, nebot tam je problém vůbec projít a navíc to neuvěřitelně páchne. O tom, že decka se v tom batolí ani nemluvím, malí mají oba neustále zažívací problémy a celkové jsou hodně neduživí - se nedivím když vše včetně hraček mají furt upatláno od psích exkrementů. Navíc se o psi nestarají, nedávají je odčervovat ani očkovat, takže je to celkem peklo pro ty děti. Mí rodiče mají dva psy na zahradě, a táta po nich pravidelně uklízí, takže je tam čisto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13142
21.10.19 11:45
@Anonymní píše:

samozřejmě 8o co to je za dotaz?? Snad nenechám děti běhat po hov.nech… Vasi známí jsou prasata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 11:46

Bydlíme s tchánovci, mají psa. Ten dělá potřebu na zahradě kde ho zrovna napadne. Snaží se to uklízet, ale někdy prostě jen čekají, až to uklidím já, protože bych nesnesla, aby děti do něčeho šláply.
A je to něco, co mě neuvěřitelně štve a vytáčí.

• Nahlásit
  • Citovat
3734
21.10.19 11:48

Jiste, kazdej den projdu zahradu a uklidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10533
21.10.19 11:54

Všichni psi, které jsme v rodině měli byli naučení kadit jen na procházce, na zahradě to tedy nedělali. Kdyby jo, tak když to potkám tak uklidím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
21.10.19 11:57

Ano, vzdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4762
21.10.19 12:00

Známí naučili psy se venčit na oddělené části zahrady, kterou mají vysypanou štěrkem. Vždycky to několikrát denně projdou a posbírají, dokonce mají vychytávku - výstup do odpadní kanalizace o průměru 10cm kam ty hovínka mohou rovnou házet (sbírají na lopatku ne do sáčku) a čas od času tu část zahrady ošetří vapkou a speciálním roztokem proti zápachu. Oni tedy těch psů mají 7, malých i velkých a zabývají se s nimi canisterapií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1274
21.10.19 12:03

Tak my neuklizime, ale máme čivavu a většinou se stejně vykadi na procházce. Má pidibobky, které mizí po prvním dešti :lol: Mit většího psa, kor vlčáka, tak rozhodně uklízím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4563
21.10.19 12:05

Tak kdyz jsou treba lidi v praci do 3-4 hodin odpoledne a pes je doma na zahrade a chce se mu, tezko pocka na vychazku, tohle prece nejde naucit jako, aby neka.dil na povel :mrgreen: jinak dokud nasi meli psa (maleho), tak se po nem samozrejme zahrada uklizela. Ac chodil na jedno misto, je humus to tam nechavat. Navic pokud jsou male deti :poblion: a prispevek o tom, ze se v tom deti batoli a vali v tom hracky, tak to se mi zvedl kufr radne :poblion: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama