Uklouzla mi noha v koupelně v těhotenství 26.tt

25.1.21 00:00

Uklouzla mi noha v koupelně v těhotenství 26tt

Včera jsem spadla v koupelně na zem a přímo na zadek a teď mě bolí levá strana pánve zlomené to nemůžu mít to bych se na to nepostavila.
Stalo se vám taky jak jste spadla na zadek že vám bolela pánev?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
25.1.21 00:25

@NatalieNemcova-12
Uklouzla jsem na schodech a spadla přímo na zadek.. asi týden mě to bolelo, ale pak to bylo všechno v pořádku. Mě ani miminku se nic nestalo.
Může to být jen naražené, ale pokud chceš mít jistotu zajdi k doktorovi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
25.1.21 00:39

No a máš pocit, že je v břiše něco špatně?

Já teda nespadla na zadek, ale ze stoličky na koleno - zvrtla se mi nožka (těhotná nemá nikam lézt, že ano). Cítila jsem se po tom úplně v pohodě (až na to koleno, to bolelo), tak mě ani nenapadlo, abych to řešila. Nicméně po nátlaku rodiny jsem dojela do porodnice, aby na mě doktor mrknul.
Máš-li pochybnosti, udělej totéž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 05:27

No tak já dnes sním budu mluvit ohledně glukózy co jsem měla jít ale že mám antibiotika tak vlastně nemohu, ale jinak co se týče miminka tak je podle mě v pořádku pohyby cítím nekrvacim a v podbřišku mě taky neboli jen ta pánev..

Tak uvidíme buď mi řekne doktor že mám přijít na kontrolu kdyby náhodou a nebo řekne že nemusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
25.1.21 06:33

Ja uklouzla na zamrzlych schodech a sjela je po zadku. To uz jsem byla taky tak 30tt. Bolelo me to dost dlouho. Nikam jsem nesla, manzel i tchyne, u ktere se to stalo by me povazovali za hysterku. Ale uz je to davno. Divim se, ze se mi ditko jeste nezabilo samo pri vsech tech drzkopadech z houpacky, kola. Vybourala se na lyzich v 70 km rychlosti v 7 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat