Ukončené přátelství s výhodou?

Napsat příspěvek
14653
26.4.17 22:44
@evellyne píše:
@nostress ahoj moc Ti děkuji. Víš, jak už jsem napsala, my se stýkáme ve velmi úzkém okruhu přátel a já ho nikam nenaháním ani nekontaktuju zbytečně- přesně, jak jsem napsala jako odpověď pe-terce, tam jsem to popsala dostatečně. Ano, když vidím na FB, že jde na nějakou akci, tak se třebas zeptám, jestli se nesejdem a nepůjdeme tam spolu ale na tom není žádný nátlak.
Ono mně vídat chce. Od té doby, co jsem řekla, že se sexem je konec, tahal mně do lavního města na dvě akce, kde působil, pak teďka hrají po republice, tak mě tahal na nejbližší představení, pak v červnu na nějakou akci…neskáču po tom, jak slepice po flusu. Onen pátek vymyslel, že bychom se mohli setkat i v neděli a zopakoval to i druhý den…tak uvidíme.
Víš, já si i přes tu bolístku žiju svůj život, našla jsem si nový koníček, který mě dost pohltil a opečovávám si svoje přátele, soustředím se na budoucnost, jelikož mě čeká hledání nové práce…jinak je mi v životě hrozně dobře a jsem vděčná za to, jak se mám a koho ve svém žití mám, mám děsné štěstí, jen tohle bolívá, ač si myslím, že jsem to vybalancovala pěkně. Ale nikde není nic jen růžovka :mrgreen:

Myslím, že jdeš na to dobře. Mysli více na sebe, a co chceš ty. Život přeci nestojí a nepadá s jedním chlapem. Držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3592
26.4.17 22:45
@Anonymní píše:
Jo, s @nostress já taky jako vždy souhlasím…
Ano, můj objekt je svobodný a nezadaný (jinak by to bylo proti mým zásadám), má rád svůj svobodný život, ale vím, že by si přál rodinu atd. Já už svoje dvě děti mám a v tom asi leží kámen úrazu. Je potřeba přijmout fakta, nějak to překousnout a zaměřit se na sebe…
m.

Má to prostě jinak nastavený, jsi pro něj dostupná, tak proč toho nevyužít. A vzhledem k tomu, co jsi napsala, tak předpokládám, že si najde svobodnou a bezdětnou slečnu. Takže se zaměř na sebe a on se čase někdo objeví. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evellyne
26.4.17 22:45
@Anonymní píše:
A děkuju @evellyne za založení diskuze - sama jsem k tomu nenašla odvahu.
m.

Rádo se:) já si myslím, že tohle je v dnešní době celkem běžná praxe. Neříkám, že kluci s holkama nikdy nemávali, ale v posledních pár letech to má dle mýho jakýsi boom:))

• Citovat
  • Upravit
evellyne
26.4.17 22:50

@nostress ne, to stopro, to vím taky, teda teď už a mozek na tom pracuje a maličko to mý sdrce hlupatý fackuje, potřebuje to:))
mám svůj život a ač ze sebe dokážu dát 110 %,chci být šťastná taky. Takže jedu dál, ještě s výhledem na tu stáž, nakonec se na něj pojedu podívat v sobotu s jedním kamarádem, ale s ten u mně má přespat a máme spolu po této akci jinou společnou- takže jak říkám, zajímám se o něj do jisté míry jako o ostatní, ale nevisím na něm, jelikož čas je drahocenný a suprových lidí okolo si je třebas vážit. Nechci narušovat vztahy mezi našimi přáteli, jelikož by je rozkol mezi námi ovlivnil taky a nakonec by to natlouklo mě samotný…prostě dělám, jako kdyby se nic nestalo.
Moc Ti děkuju:)

• Citovat
  • Upravit
evellyne
26.4.17 22:51

@pe-terka Děkuju, pe-terko.Jak jsme se shodly, on ten životní fatalismus má něco do sebe:)

• Citovat
  • Upravit
evellyne
26.4.17 22:52

Holky, já strašně moc děkuju, děsně jste mi pomohly a dost mě zvedly, pořebovala jsem to!

• Citovat
  • Upravit
6007
26.4.17 22:57
@LAlezane píše:
Hele, já jsem hnusný cynik, ale já být chlapem, který chce holku - kterou jasně, připouštím, může mít upřímně rád - na sex, chovala bych se asi stejně jako on.
Tj. odmítne mě, nasadím pusinky, objímání, při první příležitosti toho využiju a nalezu jí do postele… a celou dobu si říkám, že však ona jednou povolí. Což nic proti, jak praví jedna moudrá kniha, je blbost odmítnout oběd zadarmo - a navíc s příjemnou společností, že jo ;)
Pořád je ovšem šance, že to myslí počestně platonicky :mrgreen:Jestli ti to vadí, utni to kompletně. Jestli ne, je fajn když se dva lidi mají rádi. Dávat všemu hranice a jména je občas docela dost zbytečná zátěž, a věci a i city se vyvíjejí.

Perfektní formulace :palec: (poslední věta)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evellyne
26.4.17 23:02

@MeloryNox jo, ale tady bych opravdu napsala velkým tiskacím to OBČAS -jelikož tato věta je platná v případě, kdy k tomu oba přistupují se stejnou mírou, to znamená oba jsou zamilovaní až po uši a cítí a investují do toho stejně, anebo když to mají oba stejně na háku. Nic mezi tím, to pak přináší akorát utrpení.

• Citovat
  • Upravit
6007
26.4.17 23:11

@evellyne trošičku mám dojem, že ho baví tě dobývat. Vsadim boty, že v momentě, kdy okolo tebe začne někdo kroužit s nabídkou vztahu, tak tě nedá :D ;) Popíchne ho pocit, že už by tě nemohl mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
26.4.17 23:15
@LAlezane píše:
Hele, já jsem hnusný cynik, ale já být chlapem, který chce holku - kterou jasně, připouštím, může mít upřímně rád - na sex, chovala bych se asi stejně jako on.
Tj. odmítne mě, nasadím pusinky, objímání, při první příležitosti toho využiju a nalezu jí do postele… a celou dobu si říkám, že však ona jednou povolí. Což nic proti, jak praví jedna moudrá kniha, je blbost odmítnout oběd zadarmo - a navíc s příjemnou společností, že jo ;)
Pořád je ovšem šance, že to myslí počestně platonicky :mrgreen:Jestli ti to vadí, utni to kompletně. Jestli ne, je fajn když se dva lidi mají rádi. Dávat všemu hranice a jména je občas docela dost zbytečná zátěž, a věci a i city se vyvíjejí.

souhlas myslim, žes to vystihla přesně včetně té poslední věty…já bych to nechala volně plynout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evellyne
26.4.17 23:20

@MeloryNox :)) no určitě úplně jedno mu nejsem, to vím na tuty, jelikož mi stačí trošičku zakňourat, že mě něco trápí, a už se mi snaží dělat psychoanalýzu a nemůžu říct, že by neměl žádnou péči.
Nicméně tohle naprosto nezaznamenávám a vypouštím, za poslední dva roky tohle není první „pseudovztah“ a nějakým analyzováním a pokusy o čtení mezi řádky se už nezabývám…ty chlapy mně už tak vycepovaly, že už mně nechá chladnou hodně, hodně věcí a jsem už tak tolerantní, že si občas říkám, jestli to přeci jen není moc:)))

• Citovat
  • Upravit
evellyne
27.4.17 10:54

@brumdinka no jo, to se Vám holky asi jestě s tímhle přístupem nestalo, že při sebemenším náznaku, že to myslíte vážněji, by chlap prásknul do bot.
Osobně nečekám vyznání a oběti Lásky, ale pokud si s někým něco začínám, mám raději vztahy definované - často to řeší mnoho bolístek dopředu, specielně v dnešní době, kdy pánové často téměř automaticky čekají za málo peněz hodně muziky.

• Citovat
  • Upravit
25486
27.4.17 13:24

@evellyne no tak když praskne do bot není co stát, ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evellyne
27.4.17 18:12

@brumdinka to je svatá pravda, ale po tom půk roce už v tom můžeš dost lítat a tak jednoduchý se s tím vypořádat v tu chvíli není:D takže je lepší mít ve věcech jasno. Jak jsem napsala již před tím, nrtřeba řešitu, když to mají oba citelně hozené stejně, tj. mají to oba na háku či jsem do toho zapálení stejně apod…jinak je to dost risi. Vlastní zkušenost, ne úplně příjemná.

• Citovat
  • Upravit
25486
27.4.17 21:23

@evellyne jj vím co myslíš..Taky mám takovou zkušenost za sebou..Je to ve mě pořád…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama