Ukončení dohody o pracovní činnosti

Anonymní
10.7.20 23:59

Ukončení dohody o pracovní činnosti

Ahoj chci se zeptat já jsem pracovala v restauraci a měla jsem dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou a zaměstnavatel mi ji ukončil 31 března asi aby mi nemusel platit když byli zavřené restaurace a já jsem to vůbec nevěděla že mi dal výpověď protože on mi nic neřekl ani žádnou výpověď mi neposlal nic prostě…až když jsem mu volala tak jsem se dozvěděla že mi ukončil dohodu…Může jen tak ukončit tu dohodu? a bez mého podpisu? A neměl by mi o tom říct a tu výpověď mi poslat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1092
11.7.20 00:11
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat já jsem pracovala v restauraci a měla jsem dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou a zaměstnavatel mi ji ukončil 31 března asi aby mi nemusel platit když byli zavřené restaurace a já jsem to vůbec nevěděla že mi dal výpověď protože on mi nic neřekl ani žádnou výpověď mi neposlal nic prostě…až když jsem mu volala tak jsem se dozvěděla že mi ukončil dohodu…Může jen tak ukončit tu dohodu? a bez mého podpisu? A neměl by mi o tom říct a tu výpověď mi poslat?

ano výpověď musí být vždy písemná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.20 00:20

Ještě jsem se chtěla zeptat když jsem měla jen dohodu o pracovní činnosti tak jestli by mi měl za ten březen co byli restaurace zavřené zaplatit těch 60% nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
77322
11.7.20 00:34
@Anonymní píše:
Ještě jsem se chtěla zeptat když jsem měla jen dohodu o pracovní činnosti tak jestli by mi měl za ten březen co byli restaurace zavřené zaplatit těch 60% nebo ne?

Nemusel, v dpc nebyva specifikovany pocet hodin hodin, ale jen maximum, takze ti nemusi dat zadnou smenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
13.7.20 15:25

Vypovedni doba u DPC byva 15 dni (pokud jste si nestanovili jinak). Vypoved musi byt pisemna. Kazdopadne u DPC nemas zadny minimalni pocet hodin, takze ti nemusel dat zadnou smenu. Dostavas zaplaceno za odpracovane smeny. Nemas narok na zadne kompenzace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat