Ukončení kojení - dítě 21 m.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Isia
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 03.10.18 14:25
Ukončení kojení - dítě 21 m.

Chtěla bych poradit. Mám dceru rok a 9 měsíců a stále ji kojím před spaním. A nevím, zda už ukončit kojení nebo ještě ne. Jakou náhradu pak vybrat? Umělé mléko dcera nechce, tak nevím, zda už dát kravské (máme možnost přímo od chovatele) nebo ji stačí dávat jogurty (na sýry moc není). Dcera u kojení se už vrtí, trochu se napije, a pak si se mnou povídá nebo chce jít z postele. Když ji v posteli udržím, tak se trochu napije a buď u toho usne nebo jde spát do postýlky. Tak nevím, zda už kojení ukončit nebo ještě počkat. Děkuji za rady.

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13576 příspěvků 03.10.18 14:30

Syn se v tomto věku sám odstavil, dceru jsem odstavila já ve 22m., kojení jsem nijak nenahrazovala.

Elishka1
Závislačka 2787 příspěvků 03.10.18 14:30

davam jogurt a mléko v jídle - omackach, kašich a syr

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >