Reklama

Ukončení kojení - dítě 21 m.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Isia
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 03.10.18 14:25
Ukončení kojení - dítě 21 m.

Chtěla bych poradit. Mám dceru rok a 9 měsíců a stále ji kojím před spaním. A nevím, zda už ukončit kojení nebo ještě ne. Jakou náhradu pak vybrat? Umělé mléko dcera nechce, tak nevím, zda už dát kravské (máme možnost přímo od chovatele) nebo ji stačí dávat jogurty (na sýry moc není). Dcera u kojení se už vrtí, trochu se napije, a pak si se mnou povídá nebo chce jít z postele. Když ji v posteli udržím, tak se trochu napije a buď u toho usne nebo jde spát do postýlky. Tak nevím, zda už kojení ukončit nebo ještě počkat. Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13408 příspěvků 03.10.18 14:30

Syn se v tomto věku sám odstavil, dceru jsem odstavila já ve 22m., kojení jsem nijak nenahrazovala.

Elishka1
Závislačka 2660 příspěvků 03.10.18 14:30

davam jogurt a mléko v jídle - omackach, kašich a syr

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >