Reklama

Ukončení kojení homeopatika Ricinus Communis 30

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lesa12
Povídálka 20 příspěvků 23.09.18 09:39
Ukončení kojení homeopatika ricinus communis 30

Dobrý den,
chtěla bych ukončit kojení nenásilně( syn 17 měsíců). Byly mi doporučený homeopatika ricinus communis 30. Beru je už třetí den a vůbec nezabírají. Jak mám ukončit? Máte jiný typy? U nás je kámen úrazu noc, probudí se a chce prso. Jinak přes den nekojim. Děkuji

Reklama

Reakce:

Mari.G
Závislačka 4504 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 10:04

Jinou radu nemám, zatím chci kojit do samoodstavu, protože ho nechci trápit. Ale hlavně nesvazujte prsa, pokud Vám to někdo poradí. Tím pak může vzniknout ošklivý zánět. A odstříkávat jen do úlevy. Jinou radu moc nemám, v tomto věku to ještě moc nechápou, co se děje a proč jim někdo bere středobod vesmíru :). Mléko se může po ukončení kojení tvořit klidně ještě rok, říká se, že se tvoří ještě tak dlouho, jak žena kojila. Ale to je určitě individuální.

Maylaa
Kecalka 464 příspěvků 23.09.18 10:32

Dokud bude poptavka, bude se mleko tvorit i navzdory homeopatikum. Ja jsem cca v tehle dobe dceru zkousela odstavit, protoze jsem byla tehotna a nebylo mi kojeni prijemne. To neproslo (ze dcera plakala a hlesala se dalo zvladnout, nedal se zvladnout zanet jak hrom, odsavat/odstrikavat neslo, v tehotenstvi mi ATB nechteli dat), tak jsem se ke kojeni pred spanim a v noci vratila. Dcera se pak sama ze dne na den odstavila v 22 mesicich (ja 32. tt). A to uz bylo bez problemu.

beata84
Kecalka 155 příspěvků 23.09.18 10:41

@Lesa12 Homeopatika jsou predrazeny cukr bez jakehokoli ucinku. Proto to nefunguje. Trochu si nastudujte, jak homeopatika „fungujou“ a uvidite, ze vyhazujete penize oknem (obcas se nekdo nahodne uzdravi v momente, kdy je bere, a pak jasa, jak fungujou. Ale zadny nezavisly vyzkum to nikdy nepotvrdil). Ale urcite vam ani diteti nijak neublizi (az na ten zbytecny cukr).
Na ukonceni kojeni radu nemam, ale sla bych na to ciste „metodicky“ tedy bez medikamentu. U ditete je to psychologicky efekt, chce se „pomazlit“, mleko z prsu uspava. Nejake tipy na to najdete, drzim palce.

LLenule111
Závislačka 3354 příspěvků 3 inzeráty 23.09.18 12:39

Na někoho homeopatika fungují na někoho ne..na mě i na mých dětech zafungovaly.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >