Ukončení kreditni karty a kontokorentu u GE

15
26.4.16 12:49

ukončení kreditni karty a kontokorentu u GE

Je tady někdo prosím kdo ukončil kreditni kartu a flexikredit u GE money bank? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
249
26.4.16 13:05
@Miatka píše:
Je tady někdo prosím kdo ukončil kreditni kartu a flexikredit u GE money bank? Děkuji

Měla jsem kreditku. Ukončila jsem smlouvu na pobočce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
26.4.16 13:06

Chci se zeptat jestli vam neco prislo domu o ukonceni nebo jste jen vypsala zadost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
26.4.16 13:19
@Miatka píše:
Chci se zeptat jestli vam neco prislo domu o ukonceni nebo jste jen vypsala zadost?

Nic mi domů nedošlo, smlouvu o ukončení jsem si odnesla. Vše vypsala paní za přepážkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
26.4.16 13:21

Trošku mimo téma, ale nevíte co vše se mění se změnou jména banky? musíme si vyměnit karty?

• Citovat
  • Nahlásit
249
26.4.16 13:25
@Nafrněná píše:
Trošku mimo téma, ale nevíte co vše se mění se změnou jména banky? musíme si vyměnit karty?

Tak karty, smlouvy musi nést nové jméno, ve smlouvách by mělo být i nové číslo OP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
26.4.16 13:34
@ZdeMac píše:
Tak karty, smlouvy musi nést nové jméno, ve smlouvách by mělo být i nové číslo OP.

banka mění jméno, ne já :mrgreen: Ge už nebude GE

• Citovat
  • Nahlásit
249
26.4.16 13:39

@Nafrněná já myslela, že mluvíte o sobě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6885
26.4.16 14:21

@Nafrněná nemyslím si, že by se měnili karty. Průběžně jak kartám bude končit EX, tak určitě jo, ale ne hromadně. Bylo by to asi nákladné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
26.4.16 14:28
@kacabus píše:
@Nafrněná nemyslím si, že by se měnili karty. Průběžně jak kartám bude končit EX, tak určitě jo, ale ne hromadně. Bylo by to asi nákladné.

jj asi jo no i tak to musí být nákladné vše změnit na pobočkách, bankomaty atd

• Citovat
  • Nahlásit
81
24.11.19 18:21

Ahoj prosím o radu. mám kontokorent na 10000kč ted bohužel marodím a budu mít výplatu cca 8000kč, co se stane když na učtu nebude přesně 10000kč má stím někdo zkušenost? děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.19 12:00

@asim900 Záleží co máte ve smlouvě. Ale většinou tam je že má být kontokorent vyrovnán jednou za rok, nebo za půl roku, takže po jednom měsíci by se nemělo nic stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat