Ukončení nouzového stavu

4866
13.2.21 13:26

Ukončení nouzového stav

Jaký máte názor vy?
Já prostě nevím, radovat se, nebo se bát zhoršení pandemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1777
13.2.21 13:37

Já jsem pro. Chápu možné zhoršení situace, ale nelíbí se mi hlavně vyjádření Babiše, že ty co nehlasovali pro nouzový stav, teď mohou za větší počet mrtvých. Do teď za to mohl pak kdo? :roll:
U nich to je jen neustále prodloužení nouzového stavu, ale řešení a vyhodnocení situace žádné. Žádná snaha aspoň něco rozvolnit ni.
Zavřeme malé obchody kde si to, ale prodavačky dokážou zkorigovat, služby jako kosmetičky, kadeřnice kde se musíš objednat, takže je tam malý počet lidí.
A velké obchody necháme otevřené, kde aspoň u nás počet lidí na obchodě nikdo neřeší. V začátku ano, teď ne.
I sami maloprodejci kteří budou teď otevírat mají více rozumu než vláda a budou dbát na dodržení pravidel, někde si je sami zpřísní.
Očkování, které možná pomůže, možná ne. Taky se nesnaží jít nějakým rychlejším tempem.
Prostě nezájem, jen nouzový stav a ono se vše vyřeší samo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8241

Za sebe: mám respekt, takže rouška a omezený kontakt.
Jelikož jsem s dcerou ze 4.tř doma, tak je to splnitelné.
Manžel sice chodí do práce, ale také s rouškou a distancem

Budu doufat, že mí spoluobčané nemají v hlavách na.s.rano a budou se také chránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130

Někdo se bude radovat a druhý se bude bát, budou zase 2 tábory. Tak jako vždy se vším :nevim: Oni ještě s kartama zamíchaj, žádné obavy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
13.2.21 13:39

Best in covid jsme byli celemu nouzovemu stavu navzdory, virus tady lita zcela nerizene. Jestli se cisla zhorsi, nebude to diky ukonceni te vladni saskarny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6253
13.2.21 13:40

Nejsem volic hnuti ANO 2011, ale vi nekdo z nas, jaka by byla cisla nakazenych a vyvoj, kdyby nebyla restriktivni omezeni?
Rikat, ze omezeni a opatreni nefunguji je nesmysl, neb nikdo nevi, kde bysme byli bez nich.
Opozice vladni koalici nechala vykoupat v nouzovem stavu a ted zase budou pindat, jak je vlada neschopna, radit jim nesmysly a polonesmysly, prezentovat se v mediich, protoze predvolebni kampan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20928
13.2.21 13:41

Konečně. Jak budu mít čas, vyrážím na nákupy :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
@smajlik345 píše:
Já jsem pro. Chápu možné zhoršení situace, ale nelíbí se mi hlavně vyjádření Babiše, že ty co nehlasovali pro nouzový stav, teď mohou za větší počet mrtvých. Do teď za to mohl pak kdo? :roll:
U nich to je jen neustále prodloužení nouzového stavu, ale řešení a vyhodnocení situace žádné. Žádná snaha aspoň něco rozvolnit ni.
Zavřeme malé obchody kde si to, ale prodavačky dokážou zkorigovat, služby jako kosmetičky, kadeřnice kde se musíš objednat, takže je tam malý počet lidí.
A velké obchody necháme otevřené, kde aspoň u nás počet lidí na obchodě nikdo neřeší. V začátku ano, teď ne.
I sami maloprodejci kteří budou teď otevírat mají více rozumu než vláda a budou dbát na dodržení pravidel, někde si je sami zpřísní.
Očkování, které možná pomůže, možná ne. Taky se nesnaží jít nějakým rychlejším tempem.
Prostě nezájem, jen nouzový stav a ono se vše vyřeší samo :roll:

Hlavne blbe zvani, vladne snad dal :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2239

Podle me je to dobre, na druhou stranu s rozumem…v pondeli se vyroji milion lidi, kteri budou muset hned do ikey, do bazenu, na vlek a bude venku blazinec..myslim, ze by meli lide trochu sami premyslet bez diktatu vlady a jednat s rozvahou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20928
13.2.21 13:42

Ještě tedy nevím, jak to bude s hotely a službami, nějak jsem to nezkoumala. Jestli to pojede, vyrážím na wellness :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
13.2.21 13:48

@Jogrr tak pan premiér se sejde s Landou a budou jednat o pandemii. To už není ani k smíchu. To je šílený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
13.2.21 13:49

Ale nouzový stav sám o sobě není omezení, on ho umožnil přijmout. Měli x měsíců na to projednat a vyřešit zákon, který jim umožní vhodné zásahy mimo nouzový stav a ne k tomu zneužívat nouzový stav, který má i vliv na legislativní proces a další věci, které jsou pak snáze zneužitelné.

Nouzový stav není samospásný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6253
13.2.21 13:50

@Alice180 to jsem ani nepochytila a Landou se mysli zpevak Landa? Jestli jo, tak potes koste :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3934
13.2.21 13:50

Já si myslím, že nějaký nouzový stav nic nezmění k lepšímu ani k horšímu. Takže je jedno, jestli je nebo není. Lidé se nakažují a umírají stejně s ním jako bez něj. V současné době uz se s tím moc dělat nedá, když to nechali rozjet do takového mejdanu. Měli to zarazit hned v začátcích. Ale na podzim holt musely proběhnout volby, tak to nemohli zbrzdit o dva týdny dřív, kdy by to ještě relativně šlo „utrasovat“ (jenže to by se musel přes léto musel udělat systém trasování, což nešlo, protože prázdniny a dovolené byly přednější a Covid tu přeci skoro nebyl). Opozice si ze selhání vlády udělá volební téma (i když nikdo nemá koule vyslovit nedůvěru a zkusit si to sám) a pojede se dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15341
13.2.21 13:52

Já s toho ani nemám radost. Spíš se děsím co bude. Co za koninu zas vymýsli. Jak lidí začnou šílet a budou muset rychle dohánět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat