Ukončení pojistné smlouvy Česká spořitelna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 18:39
Ukončeni pojistné smlouvy Česká spořitelna

Chtěla bych se zeptat mám pojistku cca 3 roky chtěla bych odstoupit od smlouvy a uzavřít pojistku u jiné společnosti pojistku sem ještě ani jednou ne využila slyšela sem ze vám po ukončení vrací nějaké peníze zpět co je na tom pracdy

Reakce:
Cenarius
Kecalka 362 příspěvků 14.05.19 18:48

Zalezi co to je za pojistku.

Janli
Echt Kelišová 8496 příspěvků 14.05.19 18:53

To záleží na konkrétní pojistce. Zavolej na infolinku a zeptej se, jestli ti při ukončení smlouvy náleží nějaké odbytné. Pokud máš investiční životní pojištění, tak by tam něco mohlo být, ovšem po třech letech to bude pár korun.

riccius
Kecalka 320 příspěvků 14.05.19 19:04

Pokud máš na mysli životní pojištění, tak jedna z největších blbostí, co může člověk udělat, je zrušit pojistku. Navíc Flexi je nejlepší pojistka na trhu (kdo tě uvrtava do nějaké jiné?), pokud s ní nejsi spokojená, tak si ji spíš uprav.
Jinak první 2 roky jde vše na provizi sjednateli, a pak vše do technických rezerv. Takže počítej spíš s nulou. Jo. A dnes to již spadá pod Kooperativu, ale ve spořitelně to možné řešit asi také je.

Ivan PPZ
Kelišová 5812 příspěvků 14.05.19 19:12

Od smlouvy se asi nebude odstupovat, ale bude se vypovídat. Jestli něco dostanete při tom ukončení záleží na nastavení smlouvy. A i tohle byste měla mít v „papírech“, které jste MUSELA dostat při domlouvání té smlouvy. Nicméně- pokud tam něco bude, půjde spíš o částky v řádu stovek/ nízkých tisíců. ALE- jak tu už bylo řečeno- jednu smlouvu vypovědět a hned uzavřít jinou- pro to musí být opravdu pádné důvody. A mezi ně „něčí“ provize rozhodně nepatří. Pokud vám v té smlouvě něco chybí/ přebývá/ je špatně, tak tu smlouvu nastavte podle požadavku, ale rušení nechte až jako poslední možnost.

Váš příspěvek
Reklama