Ukončení příspěvku na bydlení?

Anonymní
24.7.15 22:12

Ukončení příspěvku na bydlení??

Ahojte, omlouvám se za anonym a děkuji za pochopení.
Hledala jsem a nenašla odpověď. Takže, když chci sama od sebe zrušit příspěvek na bydlení. A doložím tento měsíc ještě minulé čtvrtletí. A rovnou ukončení nájemní smlouvy.Tak mi budou ještě příspěvek posílat ty tři následující měsíce nebo ne? Myslím si že už ne, ale ráda bych slyšela že budou :D Děkuji moc za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1780
24.7.15 22:19

Příspěvek na bydlení se počítá vždy z minulého čtvrtletí, takže peníze dostaneš (pokud bude za měs. 4,5,6/2015 nárok)

• v 7/2015 za 4/2015
  • v 8/2015 za 5/2015
  • v 9/2015 za 6/2015
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 22:27

Ne, nebudou. Pošlou maximálně za měsíc, kdy končí nájemní smlouva, výplata je další měsíc, vždy se v aktuální měsíc vyplácí ten předchozí. Peníze, které přijdou v červenci, jsou za červen atd. Nezáleží na tom, jestli doložíš minulé čtvrtletí nebo ne. Pokud Ti nájemní smlouva nenavazuje, Ty nepřineseš novou(klidně na jiný byt) nebo dodatek ke smlouvě, peníze už dál nedostaneš.

Mě končila nájemní smlouva koncem května, peníze v červnu jsem dostala, ty jsou za ten květen. Ale během toho června jsem musela přinést dodatek, protože jinak bych dál peníze už nedostala. I když jsem zpětně veškeré náklady za minulé čtvrtletí doložila ;)
Když jsem se stěhovala, tak mi na sebe navazovaly nájemní smlouvy. Musela jsem přinést starou, novou a vše pěkně polopaticky doložit znovu.Tak jednoduché to není, že by peníze chodily ještě 3 měsíce jako za minulé čtvrtletí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.17 16:47

Ahoj, mám dotaz. Když chci sama ukončit příspěvek na bydlení, ale nájemní smlouva mi nekončí, mám postupovat jak? Prostě tam nechodit už v lednu, nebo se musí psát nějaká žádost o ukončení?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama