Ukončení rehabilitace a přestup k jinému lékaři

9673
13.7.15 20:14

Ukončení rehabilitace a přestup k jinému lékaři

Pěkný večer mám dotaz docházím na rehabilitaci se zády a nejsem spokojena s rehabilitačním lékařem mohu tuto rehabilitaci ukončit a jít k fyzioterapeutovi který předepíše vhodnější rehabilitaci? Co zdravotní pojišťovna nebude mít problém, že jsem už čerpala rehabilitaci? Předem děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10248
13.7.15 20:47

Já takto přešla s dítětem… resp. rehabilitační dr píše rehabilitace a pak si můžu vybrat ke které fyzio půjdu, ale samozřejmě si vybírám i toho doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9673
13.7.15 21:03

@Bejbyy mě nejdříve obvodní napsal doporučení k fyzioterapeutovi a tady se čeká 3 týdny a já bolestí nemohu vydržet tak jsem obvolávala lékaře a tento je jen rehabilitér není dr a vzal mě hned, ale jen dá elektroléžbu trochu namasíruje na záda pleskne flšku s teplou vodou a konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
13.7.15 22:38

@barabasek Tak máš napsanej určitej počet, nebo čas od obvodní, kdy máš nárok na rhb, a je na tobě, kam půjdeš. Akorát pro dalšího nemáš žádanku, asi bych si cinkla obvodnímu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16816
13.7.15 22:55

No tak, ja bych rekla, ze v prubehu uz prejit nejde. Pojistovna zaplati, pokud vim, rhb jen jednou za pul roku. Nova zadanka podle me nepomuze. Leda, ze si to zaplatis sama.
A podle me si pletes pojmy, na rehabilitaci dochazis k fyzioterapeutovi, ne k lekari.
A naopak, fyzioterapeut ti nic nepredepise. Poukaz na rhb napise jen doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama