Ukončení smlouvy u T-mobile - smlouva na dobu neurčitou

Anonymní
16.1.20 13:57

Ukončení smlouvy - smlouva na dobu neurčitou

Ahoj všem,

měla jsem u T mobile tarif a po vypršení jsem automaticky dostala nějakou smlouvu na neurčito (je to pár měsíců). Na konci prosince jsem poslala písemnou výpověd, která jjim byla na přelomu roku doručena. Přišla mi akorát asi před týdnem sms, kde se psalo, že v případě, že se rozhodnu sve telefonní číslo přenést, číslo výpovědi pro přenos je xxxxxxxxxxx a platí do 14.3.2020 - znamená to tedy, že mi standartně smlouva po 31 dnech od doručení (tak jak to T mobile má nastavené u smluv na neurčito) vyprší?

Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale moc se v tom nevyznám…
Anonym, abych nebyla za uplnou trubku. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8530
16.1.20 14:22

Ano, vyprší. Normálně. S tím, že si musíš převést to číslo, jinak ti ho seberou a dají někomu jinému. Čísla se recyklují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 16:17
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

měla jsem u T mobile tarif a po vypršení jsem automaticky dostala nějakou smlouvu na neurčito (je to pár měsíců). Na konci prosince jsem poslala písemnou výpověd, která jjim byla na přelomu roku doručena. Přišla mi akorát asi před týdnem sms, kde se psalo, že v případě, že se rozhodnu sve telefonní číslo přenést, číslo výpovědi pro přenos je xxxxxxxxxxx a platí do 14.3.2020 - znamená to tedy, že mi standartně smlouva po 31 dnech od doručení (tak jak to T mobile má nastavené u smluv na neurčito) vyprší?

Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale moc se v tom nevyznám…
Anonym, abych nebyla za uplnou trubku. :-D

A co chceš? Úplně zrušit číslo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama