Ukončení těhotenství ve 14tt, bolesti týden po zákroku

31
10.11.19 12:09

ukonceni tehotenstvi ve 14tt bolesti tyden po zakroku

Ahoj vsem, kvuli vyvojove vade jsem podstoupila ukonceni, ktere slo jeste chirurgicky, ikdyz na posledni chvili. Zakrok v pohode, druhy den jsem sla domu. presne tyden po zakroku bolesti v levem podbrisku. Po dvou dnech jsem jela na pohotovost, nic se nezjistilo. Mela jste to taky nektera? Puvodne jsem chtela jit v pondeli do prace, tj. 11 dni po zakroku, ale asi budu jeste radsi tyden doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

114
10.11.19 17:53

Ahoj @melesia koukám, že ti tu ještě nikdo neodepsal, nemám za sebou sice úplně to samé co ty, ale prodělala jsem potrat/porod v 19tt s následnou revizí kvůli zjištěné VVV. Mrzí mě, co se ti stalo. Já vím, že jsem měla bolesti v podbřišku docela dlouho. Můj gyn mě nechal doma týden, zákrok byl v sobotu ráno v nemocnici, v úterý jsem šla na kontrolu ke svému gyn a ještě jsem docela krvacela, ale řekl mi že už ve středu mohu do práce tj 5ty den od zákroku, ale měla jsem za sebe zaskok v práci domluvený na celý týden tak sem šla až to následující pondělí. Ještě v pátek ze mě vypadla velká krevní sraženina, tak sem byla ráda, že sem to nemusela řešit v práci, ale pak už jsem i krvácet přestala. Záleží na tom jakou máš práci, já sedím u počítače… Neměla jsem se akorát namáhat,, ale defakto celé šestinedělí jsem se snažila se šetřit, netahala sem nákupy, když sem přišla z práce většinou sem polehavala., celou tu dobu sem byla celkově unavenejsi,,a to břicho pobolivalo jako větší menstruační bolesti. Záleží na tobě a na tom, jak se dohodnes se svým gynekologem,. Já měla spíš větší problém s psychikou.
Přeji ti ať je to co nejdřív Za tebou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama