Ukončení vztahu zničehonic

10.3.21 20:45

Ukončení vztahu

Ahoj holky

Příspěvek upraven 10.03.21 v 21:06

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
7524
10.3.21 20:47

Má jinou.

• Nahlásit
1048
10.3.21 20:48

Asi má jinou, sice to bolí, ale brala bych to jako konec a nekontaktovala bych ho.

• Nahlásit
30169
10.3.21 21:07
@Amaiamontero píše:
Ahoj holky, po roce a půl mě sem zase přivedlo raněné srdce. Už jsem zde minule psala o vztahu s partnerem, prošli jsme po roce určitou krizi, já mu vše odpustila a zůstali spolu, ano odpustila…po roce a půl jsem jde jsem byla, přítel zničehonic bez vysvětlení anebo jakýchkoliv náznaku vztah ukončil. Tím stylem, že jeden den jsme spolu a je zcela v pořádku a druhý den mi jen napiše, že chce mít klid a nechce žádný vztah. Já jsem zhroucena, snažím se ho kontaktovat s tím, že vše přejdeme a vše mu odpustím, ale on mě prostě vymazal ze dne na den že svého života po třech letech vztahu. Nemluví se mnou, ignoruje mě, bohužel pracujeme ve stejné práci…jsem zoufala, nevím absolutně co se stalo a proč a hrozně mi chybí. Vztah dle mého dobrý, měli jsme krizi, kterou jsme překonali, jinak mi přišlo vždy že je se mnou spokojený, nebydlíme spolu, tak měl i čas pro sebe…přítel je trošku mrzout a ma občas výkyvy nálad, ale naučila jsem se s tím žít, řekla bych že má trošku problém s alkoholem, občas díky tomu mívá návaly vzteku, ale naučila jsem se s tím žít a vše mu odpouštět, vse vypadalo dobře, vůbec nechápu proč vztah ukončil, nic mi k tomu neřekl, jen tě mu mám dát pokoj…důležité je asi si přečíst předchozí diskuzi, přes vše co jsem tam napsala jsem s přítelem zůstala a věřila v lepší zítřky…Příspěvek upraven 10.03.21 v 20:48

Buď ráda, že jste od sebe. Nejspíš se k sobě nehodíte.

• Nahlásit
14261
10.3.21 21:25

Diskuzi jsem uzamkla a po domluvě se zakladatelkou téma smažeme.

Mějte se krásně, :kytka:
Zuzka

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat