Ukončený 4. měsíc, příkrmy a kaše na noc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 13:43

Ukončený 4. Měsíc, příkrmy a kaše na noc

Hezký den, chci se zeptat. Dcera se narodila 5.8. znamená teda že ukončený 4 měsíc bude 5.12.? A mohu teda začít s příkrmy? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
12.11.21 13:53

Jojo, ukončený 4. měsíc bude 05.12., ale s příkrmy se začíná až po kontrole pediatra, která by tou dobou měla proběhnout :) on by Vám měl na kontrole přesně říct, co a jak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
12.11.21 14:06

Ano, přesně tak. Ale pozor, s příkrmama pomalinku - určitě vám na kontrole poradí pediatr, určitě dá brožurku kde je vše vysvětleno a třeba bude i něco navíc :wink: Já u prvního mimča dostala lžičku a bio příkrm dýně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
12.11.21 14:53
@Anonymní píše:
Hezký den, chci se zeptat. Dcera se narodila 5.8. znamená teda že ukončený 4 měsíc bude 5.12.? A mohu teda začít s příkrmy? Děkuji

A proč se do toho tak hrnete? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 17:03

@Simona05 děkuju :) já jsem právě vůbec nebyla objednaná k pediatrovi, tak jsem nevěděla 😀ale včera mi volala a dala datum na ctyrmesicni kontrolu plus že ty příkrmy probereme. Šlo mi jen o to se zeptat na ten ukončený 4. Měsíc nebyla jsem si jistá jak se to počítá.
Samozřejmě když malá příkrm chtít nebude, tak jí to nutit nebudu, ale jde mi jen o to, abych to už začala pomalicki zkoušet :) děkuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 17:05

@Meggiska jen mě zajímalo jak se počítá ten ukončený 4 měsíc
Když malá chtít nebude, tak jí nutit nebudu a počkám. Nicméně je bohužel na UM a má neustále hlad.
Jasně že začne jíst hned plné porce a nezasytí jí to. S tím já vším počítám 😀 😀 nedělám to proto, aby se pořádně najedla a já měla klid.
Jen to chci zkusit. Pokud to půjde, budeme zkoušet a pomalu učit na jídlo, pokud to nepůjde odložím to a počkám

• Citovat
  • Nahlásit
420
13.11.21 17:10
@Anonymní píše:
@Meggiska jen mě zajímalo jak se počítá ten ukončený 4 měsíc
Když malá chtít nebude, tak jí nutit nebudu a počkám. Nicméně je bohužel na UM a má neustále hlad.
Jasně že začne jíst hned plné porce a nezasytí jí to. S tím já vším počítám 😀 😀 nedělám to proto, aby se pořádně najedla a já měla klid.
Jen to chci zkusit. Pokud to půjde, budeme zkoušet a pomalu učit na jídlo, pokud to nepůjde odložím to a počkám

Jasně, chápu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat