Ukončit vztah a začít nový?

Anonymní
15.10.19 14:04

Ukonci vztah a zacit novy?

Ahoj. Predem se omlouvam za anonym a rada bych zaroven poprosila aby pripadne komentare nebyli urazlive.
Mam vztah 2 roky muj chlap je krasny muz ma dite z predesleho vztahu o ktere se vzorne stara. Jen po nejake dobe klidneho vztahu zacal mit vice stresu (prace, dum, finance atd) no a prislo mi, ze se zacal vozit po me. Zacali jsme se dost casto hadat. Pak to doslo az do urazek. A bohuzel z jeho strany i trikrat se mnou prastil o zem. Tehdy jsem mu to dala “vyzrat” odesla a on malem zkolaboval… je na me neskutecne moc fixovany. Nikam nechodi, nepodvadi me pratele nejak extra nevyhledava. Jen se strasne hadame a on mi dokaze vynadat a pouzit u toho hrozny slova… v domacnosti je trochu lempl. Neumi si nejak extra za sebou uklizet. A dela mu problem neco udelat kdyz se mu to rekne prvne. No ale to je u muzu asi bezne :nevim:… dite ma ve stridavce a s malou se milujeme. Mame bozi vztah. No a ted k veci. Nekoho jsem potkala. Je pomerne starsi ale je to neskutecne inteligentni muz. Je mi z toho hrozne a citim vycitky ale schazime se nejakou dobu… Ten muz je na me hrozne hodny. Chova se ke me jako k princezne. Je svobodny a evidente dost schopny. Chtel by me. Dava mi to neustale najevo. Vola mi x krat za den a vzdy me to hrozne potesi. Dalo by se rict ze se do me zamiloval. Ja se citim provinile ze se schazim jinde. Mam chlapa co vim ze by me nepodved ale neumi se ke me absolutne chovat. A pak je tady on inteligentni sympaticky muz, ktery se ke me chova jako k dame…
nerikam ze ve vztahu nemam i ja sve mouchy (taky umim byt krasne protivna) ale stoji mi to za to? Co si myslite? Zustali by jste ve vztahu kde mate jistotu ale urazky a “cizi” dite. Nebo by jste byly “sobecke” a sly zkusit stesti dal???
Moc diky za rady…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57515
15.10.19 14:09

Jak to vypadá, když s tebou „praští“ o zem??
Jinak vulgární hovado, co takhle napadne ženskou…ne diky…s takovým bych nebyla
Takže já bych odešla…ale už dřív, ne proto, že jsem někoho potkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
15.10.19 14:09

Já bych od toho prvního šla pryč ani kdybych žádného dalšího neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25711
15.10.19 14:11

Šla bych dál, na co být ve vztahu kde se hádáte a bylo násilí. To nemá budoucnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67305
15.10.19 14:11

Kdyby jsi neměla novou větev, tak by jsi s tím hulvátem zůstala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20435
15.10.19 14:12

Tou jistotou myslis, ze s tebou parkrat flakne o zem? Tomu teda rikam jistota, vyndej si tu hlavu ze zadku a stavajiciho si mela poslat nekam uz davno i bez jineho chlapa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
15.10.19 14:15

Bez ohledu na nový vztah bych se současným už dávno nebyla, protože chlap, co je schopnej „praštit z ženskou o zem“ a navíc ji sprostě uráží je s prominutím de*il a hulvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.10.19 14:19

Já teda nevím, co je to praštit o zem, ale pokud to znamená fyzické násilí, tak pryč. I ten zbytek mi něco opravdu intenzivně připomíná. Pořádek bych vůbec neřešila. Fixovaný chlap s dítětem… raději už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 14:25

@Petra Z @Riva10 @Popokatepetla @Hanka1 @Lama Lama @pikola @JancaS84 @Petra Z
Jo prastil se mnou o zem. Nechci se ho zastavat. Tohle se jednoduse nedela. Ale jinak je schopny snest modre z nebe. A vim, ze me bezmezne miluje. Rikam si tehdy se mnou prastil, ale treba uz to nikdy neudela. Jenze treba jo. Ja jsem hrozne zmatena. Vadi mi i to, ze vse budu muset vyzsvetlovat rodine. Proc jsem zase sama a proc jsem zase potkala nekoho novyho… no na palici. Rikam si, ze jsem uz jak blazen. Ale proste nevim jak se rozhodnout. Kazdopadne Vam kazde moc dekuji za konentar :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
91
15.10.19 14:28

@Riva10 fixovany chlap s ditetem radeji uz ne. Zazila jsi to take???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
15.10.19 14:29
@Anonymní píše:
Jo prastil se mnou o zem. Nechci se ho zastavat. Tohle se jednoduse nedela. Ale jinak je schopny snest modre z nebe. A vim, ze me bezmezne miluje. Rikam si tehdy se mnou prastil, ale treba uz to nikdy neudela. Jenze treba jo. Ja jsem hrozne zmatena. Vadi mi i to, ze vse budu muset vyzsvetlovat rodine. Proc jsem zase sama a proc jsem zase potkala nekoho novyho… no na palici. Rikam si, ze jsem uz jak blazen. Ale proste nevim jak se rozhodnout. Kazdopadne Vam kazde moc dekuji za konentar :srdce:

Neříkej v rodině, že od něj odcházíš proto, že jsi potkala někoho nového, ale proto, že tě fyzicky napadnul. Pokud jsou jen trochu normální, podpoří tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25711
15.10.19 14:33

Tak psala jsi, že s tebou praštil třikrát :nevim: to není jednou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 14:34

@Popokatepetla dobre dekuji…

• Citovat
  • Nahlásit
67305
15.10.19 14:34
@Anonymní píše:
Jo prastil se mnou o zem. Nechci se ho zastavat. Tohle se jednoduse nedela. Ale jinak je schopny snest modre z nebe. A vim, ze me bezmezne miluje. Rikam si tehdy se mnou prastil, ale treba uz to nikdy neudela. Jenze treba jo. Ja jsem hrozne zmatena. Vadi mi i to, ze vse budu muset vyzsvetlovat rodine. Proc jsem zase sama a proc jsem zase potkala nekoho novyho… no na palici. Rikam si, ze jsem uz jak blazen. Ale proste nevim jak se rozhodnout. Kazdopadne Vam kazde moc dekuji za konentar :srdce:

Vyse. r se na chlapi, hulváta i novou větev. Vstup do psychoterapie. Až si začneš vážit sama sebe, budou si tě vážit i ostatní ( chlapi, příbuzní).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 14:35

@pikola jednou to bylo takove neodpustitelne. Ty zbyle dva spise takove vytahani za ruku vlasy… no i tak na ho.no :-(((

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat