Ukončit kamarádství? jo nebo ne

Anonymní
29.1.21 22:37

Ukončit kamarádství???jo nebo ne

Ahojky. Potřebuju poradit.
Od základní školy mám kamarádku s kterou si opravdu rozumím. Je moje nejlepší ze všech kamarádů. Vždy pomůže, poradí, utěší a mám jí moc ráda. Problém je, ale v tom, že můj přítel jí nesnáší, protože je to Romka. Ona vůbec není jako ostatní. Je slušná a žije spořádaný život. Chodila semnou i do práce. Opravdu kamarádka jak má být. Můj přítel s kterým žiju a mám sním 4 letou dceru jí vůbec nemá rád. Vlastně nemá rád žádné lidi tmavé barvy. Vždy když jdu k ní na návštěvu mi vyhrožuje, že mě opustí když se sní budu bavit, že na mě pošle svojí mamku, která je úplně proti cigánům. Popravdě z jeho mamky mám strach, protože ta mi vždy udělá obrovskou přednášku, že bych k ní neměla jezdit, že si to nepřeje apod. Doma vždy udělá velkou scénu a vyhecuje svého syna, který se do mě potom taky pouští. Já tam jen sedím a poslouchám je, dívám se na ně jak se rozčilují. Kolikrát jsem připravená na to že mi flákne on nebo jeho matka. Vůbec jím nedělá problém o sobě říct že nejsou to rasisti. A chtějí abych byla taky. Kamarádka ví že můj přítel je proti cigánům, ale i přesto se semnou baví. Ona má tak starého syna jako já mám dcerku.. chodíme snima na hřiště a podobně, aby si děti hrály. Vůbec mě k žádným špatným věcem ani nenavádí. Prostě normální přátelství už od školy. Moje rodina jí zná. Chodívala k nám i po škole atd. Jednou se i moje mamka snažila mu vysvětlit jaká je a že nemusí mít vůbec obavy. Ale on má prostě pořád svoje a nikoho neposlouchá. Vyhrožuje mi, že mi sebere dceru, když jí tam budu vodit, že se semnou rozejde a další zlí věci které mi jen ubližují. Já mu i ukazovala fotky jak to má v bytě aby se nebál, že tam bordel nemá. Popravdě to má doma hezky zařízený a čistý. On pořád mele to svoje. Mám prej na rozmyšlenou do 15.2. protože ona nás pozvala na narozeniny svého synka i když ví jaký přítel je přesto ho pozvala. Nechci jí ublížit a už vůbec nechci přijít o tak dobrou kamarádku kterou znám dýl než jeho. Manželé nejsme a ve vztahu nám to taky moc neklape, ale jsme spolu kvůli malé ona ho má strašně moc ráda a já jí nechci připravit o tatínka :( co mám dělat.. já už vůbec nevím..ona mi píše, volá a já ji nemohu ani odepsat :( moc mě to mrzí.. prožila jsem sní hodně moc dobrého a dokonce mi kolikrát i finančně pomohla a nikdy to nechtěla zpátky a vážím si jí. Už opravdu nevím :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21073
29.1.21 22:43

Ne. Ukonči vztah s partnerem i přes to, že je na něj dcera fixovaná. On Ti vyhrožuje, že Ti sebere dítě. Je to šmejd. Od takových rychle pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5737
29.1.21 22:44

To snad ne, co to máš doma za primitiva :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
29.1.21 22:44

Já bych kopla do zadku toho chlapa a jeho matinku. Ne proto, že jim vadí Romové. Ale tak z principu, že ti říká s kým se máš nebo nemáš bavit. Kvůli tomu, jak tě kontroluje a kvůli ultimátům a výhrůžkám.
Klidně mu to dej přečíst a že ho zdravím, psychopata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25629
29.1.21 22:45
S kým bych to ukončila je ten tvůj chlap :roll:
@Anonymní píše:
Od základní školy mám kamarádku s kterou si opravdu rozumím. Je moje nejlepší ze všech kamarádů. Vždy pomůže, poradí, utěší a mám jí moc ráda. Problém je, ale v tom, že můj přítel jí nesnáší, protože je to Romka. Ona vůbec není jako ostatní. Je slušná a žije spořádaný život. Chodila semnou i do práce. Opravdu kamarádka jak má být. Můj přítel s kterým žiju a mám sním 4 letou dceru jí vůbec nemá rád. Vlastně nemá rád žádné lidi tmavé barvy. Vždy když jdu k ní na návštěvu mi vyhrožuje, že mě opustí když se sní budu bavit, že na mě pošle svojí mamku, která je úplně proti cigánům. Popravdě z jeho mamky mám strach, protože ta mi vždy udělá obrovskou přednášku, že bych k ní neměla jezdit, že si to nepřeje apod. Doma vždy udělá velkou scénu a vyhecuje svého syna, který se do mě potom taky pouští. Já tam jen sedím a poslouchám je, dívám se na ně jak se rozčilují. Kolikrát jsem připravená na to že mi flákne on nebo jeho matka. Vůbec jím nedělá problém o sobě říct že nejsou to rasisti. A chtějí abych byla taky. Kamarádka ví že můj přítel je proti cigánům, ale i přesto se semnou baví. Ona má tak starého syna jako já mám dcerku.. chodíme snima na hřiště a podobně, aby si děti hrály. Vůbec mě k žádným špatným věcem ani nenavádí. Prostě normální přátelství už od školy. Moje rodina jí zná. Chodívala k nám i po škole atd. Jednou se i moje mamka snažila mu vysvětlit jaká je a že nemusí mít vůbec obavy. Ale on má prostě pořád svoje a nikoho neposlouchá. Vyhrožuje mi, že mi sebere dceru, když jí tam budu vodit, že se semnou rozejde a další zlí věci které mi jen ubližují. Já mu i ukazovala fotky jak to má v bytě aby se nebál, že tam bordel nemá. Popravdě to má doma hezky zařízený a čistý. On pořád mele to svoje. Mám prej na rozmyšlenou do 15.2. protože ona nás pozvala na narozeniny svého synka i když ví jaký přítel je přesto ho pozvala. Nechci jí ublížit a už vůbec nechci přijít o tak dobrou kamarádku kterou znám dýl než jeho. Manželé nejsme a ve vztahu nám to taky moc neklape, ale jsme spolu kvůli malé ona ho má strašně moc ráda a já jí nechci připravit o tatínka :( co mám dělat.. já už vůbec nevím..ona mi píše, volá a já ji nemohu ani odepsat :( moc mě to mrzí.. prožila jsem sní hodně moc dobrého a dokonce mi kolikrát i finančně pomohla a nikdy to nechtěla zpátky a vážím si jí. Už opravdu nevím :( :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21073
29.1.21 22:47
@Petula306 píše:
Já bych kopla do zadku toho chlapa a jeho matinku. Ne proto, že jim vadí Romové. Ale tak z principu, že ti říká s kým se máš nebo nemáš bavit. Kvůli tomu, jak tě kontroluje a kvůli ultimátům a výhrůžkám.
Klidně mu to dej přečíst a že ho zdravím, psychopata.

Připojuji se, pozdravuj toho psychouše a jeho stejně psychicky narušenou matku. A určitě mu to dej přečíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
29.1.21 22:50

@Klopotkova zase bacha. Ještě jí za to nabančí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
29.1.21 22:51

Ukoncila bych to s chlapem. Dokazes si predstavit zit s takovym clovekem a onemocnet? Tenhle by se o tebe nepostaral, protoze je mu ukradeny co chces ty, jak se citis…

Příspěvek upraven 29.01.21 v 22:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
29.1.21 22:53
@Anonymní píše:
Od základní školy mám kamarádku s kterou si opravdu rozumím. Je moje nejlepší ze všech kamarádů. Vždy pomůže, poradí, utěší a mám jí moc ráda. Problém je, ale v tom, že můj přítel jí nesnáší, protože je to Romka. Ona vůbec není jako ostatní. Je slušná a žije spořádaný život. Chodila semnou i do práce. Opravdu kamarádka jak má být. Můj přítel s kterým žiju a mám sním 4 letou dceru jí vůbec nemá rád. Vlastně nemá rád žádné lidi tmavé barvy. Vždy když jdu k ní na návštěvu mi vyhrožuje, že mě opustí když se sní budu bavit, že na mě pošle svojí mamku, která je úplně proti cigánům. Popravdě z jeho mamky mám strach, protože ta mi vždy udělá obrovskou přednášku, že bych k ní neměla jezdit, že si to nepřeje apod. Doma vždy udělá velkou scénu a vyhecuje svého syna, který se do mě potom taky pouští. Já tam jen sedím a poslouchám je, dívám se na ně jak se rozčilují. Kolikrát jsem připravená na to že mi flákne on nebo jeho matka.

A kdy jako z té horrorfamily odejdeš? Až dostaneš flákanec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
29.1.21 22:54

Jeho kopni do zadku, ne kamosku. Mas doma primitiva, rasistu a ubozaka. Dceru ti nevezme, toho se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746
29.1.21 22:57

Mas doma debila no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 23:06

Chápu, jak tě chování přítele a jeho matky mrzí a i to, že nechceš ničit sobě i dítěti rodinu. Rozumím, bohužel, i stanovisku tvého přítele a jeho matky, vlivem okolností se ze mě rasista stal taky. Věřím, že existují výjimky, ale popravdě, žádnou jsem v životě nepotkala. Vyrůstala jsem v cikánském ghettu a musím říct, že to byl fakt nářez. A sama mám vůči všem cikánům předsudky a automaticky si na ně dávám hodně velký pozor. Nemyslím si, že chování a vyhrožování tvého přítele je v pořádku, ale možná stejně jako ty neví, jak tuhle situaci vyřešit :nevim: a vybral si ten nejblbější způsob

• Citovat
  • Nahlásit
960
29.1.21 23:26

Snad nechceš ukončit dlouholeté kamarádství, přátelství? Jinak souhlasím, máš doma primitiva, jednou by mi dal můj muž ultimátum a letěl by dřív, než by dořekl větu. A ne, nebuď s takovým pablbem jen proto, že nechceš vzít dítěti tátu. Život je krátký nato, aby Tě furt někdo buzeroval a dával ultimáta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5067
29.1.21 23:45

Třeba si to tu kámoška přečte a ukončí kamarádství sama :think: vůbec bych o tom nepřemýšlela a s kamarádkou nic neukoncovala, s přítelovou matkou bych se o tom vůbec nebavila.

Nechceš požádat o smazání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 23:48

Ukončit,,přítele". Vím, že je lehké to říct, ale podle mě pro malou stejně není dobrý vzor, když tě takhle sráží..je mi z toho smutno. Kaźdopádně kamarádka je podle mě fajn holka. Držím palce :kytka:

Příspěvek upraven 29.01.21 v 23:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat