Ukončit to, nebo pokračovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 19:13
Ukončit to, nebo pokračovat?

Zamilovala jsem se do jednoho kluka a on nejspíš do mě. Před nějakou dobou jsem sním strávila první noc. Poprvé jsme se políbili. Pak jsme se spolu i vyspali. Všechno bylo úžasné. Vzrušuje mě, užívala jsem si to s ním. Rozumíme si i ve všech ostatních věcech. Když jsem mu dala pusu, tak to bylo krasne a cítila jsem tam tu chemií. Jenže když jsme se libali, tak to bylo takove nepříjemné. Strašně u toho slintal a dělal to rychle. Mám to celé ukončit, když se mi nelíbí líbání s nim? Nebo mám pokračovat a říct mu pravdu. Jen jak byh mu to měla říct abych ho neurazila? Prosím pomozte. Děkuji

Reakce:
Taka
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 19 inzerátů 20.04.19 19:17

Milé Bravíčko… Ať už je po Velikonocích.
Ko-mu-ni-ka-ce :kytka: Normálně si s ním o tom promluv, nic lepšího udělat nemůžeš.

girl 1
Povídálka 19 příspěvků 20.04.19 19:20
@Anonymní píše:
Zamilovala jsem se do jednoho kluka a on nejspíš do mě. Před nějakou dobou jsem sním strávila první noc. Poprvé jsme se políbili. Pak jsme se spolu i vyspali. Všechno bylo úžasné. Vzrušuje mě, užívala jsem si to s ním. Rozumíme si i ve všech ostatních věcech. Když jsem mu dala pusu, tak to bylo krasne a cítila jsem tam tu chemií. Jenže když jsme se libali, tak to bylo takove nepříjemné. Strašně u toho slintal a dělal to rychle. Mám to celé ukončit, když se mi nelíbí líbání s nim? Nebo mám pokračovat a říct mu pravdu. Jen jak byh mu to měla říct abych ho neurazila? Prosím pomozte. Děkuji

Tak buď ho to nauč, nebo ho přenauč jen na líbání bez jazyku, ať ti neslintá do pusy. :D
Jinak určitě bych to jen kvůli tomuto neukončovala, pokud si jinak rozumíte. Toto je věc která se dá řešit. Klidně si s ním o tom můžeš i promluvit a jemně mu to naznačit, že ti to není příjemné. Chlapi nám do hlavy nevidí. Neví co si myslíme a co chceme. Musíš mu to říct ;)

Tajemný ráček
Kecalka 184 příspěvků 20.04.19 19:33

Pokud nějsi troll, tak to je divný, nejdříve bylo vše i s líbáním úžasné a pak najednou ne?

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 20.04.19 19:34
:zed: :zed: :zed:
jasnahvezda
Kecalka 164 příspěvků 20.04.19 21:10

Já tě chápu. Když mi bylo náct, taky jsem pár vztahů ukončila z tohoto důvodu. Teď bych to řešila-pokud by mi dotyčný stál zato, asi tak, že bych mu to nějak něžně sdělila a navedla, jak se chci líbat.

Romeon
Kecalka 202 příspěvků 1 inzerát 20.04.19 22:11

Až tě bude líbat dole, bude fajn, že slintá, tak to nech tak.

Váš příspěvek
Reklama