Ukončit vztah po 3 měsících?

Anonymní
15.1.21 12:04

Ukončit vztah po 3 měsících?

Ahoj,

co byste dělali vy na mem místě? Jsme spolu s partnerem 3 měsíce, teda rikam s partnerem ale vlastně jsme si nikdy ani neřekli, ze spolu chodíme. Myslím si, ze zamilovaný je, ale - já asi nejsem šťastná. Je skvělý, baví mě, sex mě bavi, jenomže on má na mě strašně malo času, nic se mnou neplánuje, každý víkend odjede pryč a když jsem se zeptala, jestli by nezůstal v Praze, tak prý někdy asi jo. Má náročnou práci, vídáme se obvykle jen během dne u mě, za poslední týden jsme se viděli 4h, týden predtim 5h dohromady. Mám dojem ze si sem chodí odskocit vyprázdnit pytel :?

Rano jsem kvůli tomu brecela a mám rozepsany e-mail na tema ze to jde fakt špatným směrem a ze nejsem takhle spokojena a navíc mám pocit ze nejsem vůbec žádná priorita. Pak si řeknu ze blaznim, mail zahodim a ze tomu dam čas a volný průběh, případně se budu chovat jako on, tj, když bude mít čas on, nebude ho ale zrovna mít já a ať se trochu tedy snaží.

Já nevím, co byste dělaly vy? Já znám jeho diář, pracuje 15h denně, ale proste on se mě snaží vecpat do toho pracovního života a mám dojem ze ne do osobního :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4944
15.1.21 12:08

Kam odjíždí na víkendy? za svoji manželkou a dětmi? A v Praze je přes týden pracovně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6554
15.1.21 12:17
@Anonymní píše:
Ahoj,

co byste dělali vy na mem místě? Jsme spolu s partnerem 3 měsíce, teda rikam s partnerem ale vlastně jsme si nikdy ani neřekli, ze spolu chodíme. Myslím si, ze zamilovaný je, ale - já asi nejsem šťastná. Je skvělý, baví mě, sex mě bavi, jenomže on má na mě strašně malo času, nic se mnou neplánuje, každý víkend odjede pryč a když jsem se zeptala, jestli by nezůstal v Praze, tak prý někdy asi jo. Má náročnou práci, vídáme se obvykle jen během dne u mě, za poslední týden jsme se viděli 4h, týden predtim 5h dohromady. Mám dojem ze si sem chodí odskocit vyprázdnit pytel :?

Rano jsem kvůli tomu brecela a mám rozepsany e-mail na tema ze to jde fakt špatným směrem a ze nejsem takhle spokojena a navíc mám pocit ze nejsem vůbec žádná priorita. Pak si řeknu ze blaznim, mail zahodim a ze tomu dam čas a volný průběh, případně se budu chovat jako on, tj, když bude mít čas on, nebude ho ale zrovna mít já a ať se trochu tedy snaží.

Já nevím, co byste dělaly vy? Já znám jeho diář, pracuje 15h denně, ale proste on se mě snaží vecpat do toho pracovního života a mám dojem ze ne do osobního :-(

Tvuj dojem je naprosto správný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Veru1987 píše:
Kam odjíždí na víkendy? za svoji manželkou a dětmi? A v Praze je přes týden pracovně…

Jezisi to snad ne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5368

Googlila bych o 106. Ať nezjistíš, že jsi jen matrace. Znáš nějaké jeho kamarády?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
15.1.21 12:18

No ten e-mail mi přijde docela trapný. Buď si normálně promluvte a snažte se to vyřešit nebo se rozejděte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 12:19

Jinak teda abych mu nekrivdila, píšeme si fakt hodně, o víkendu většinou vola a dlouho, stará se, včera mi přinesl kytku, ale to nic nemění na faktu, ze jsme se od 1.1 viděli 5× a dohromady na 10h (u toho má teda často pracovní cally)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 12:20
@truelly píše:
Googlila bych o 106. Ať nezjistíš, že jsi jen matrace. Znáš nějaké jeho kamarády?

Znám jednu holku, nebo teda znám víc lidi, ale bavím se jen s ni (respektive 2× jsem ji viděla :lol: )

• Citovat
  • Nahlásit
3864
15.1.21 12:21

Na maily se vykašli. Bude mu to k smíchu. Spíš bych zjistila, kam odjíždí na vikend :think: Aby ten pytel nevyprázdňoval s manželkou. A ano, taky bych neměla na neho čas. Ale nějakým citovým výlevům bych se vyhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 12:21
@Paola21 píše:
No ten e-mail mi přijde docela trapný. Buď si normálně promluvte a snažte se to vyřešit nebo se rozejděte.

Přijde ti? Já si rikala ze v mailu napisu víc věcí, než do sms, a když se uvidíme tak řeknu taky tak třetinu. Takhle mi přišlo ze ma čas o tom přemýšlet a pak se můžeme potkat a vyjasnit si to.

• Citovat
  • Nahlásit
4944
15.1.21 12:22
@Anonymní píše:
Jezisi to snad ne :lol:

No tak je to podezřelé… tak mi to příjde.. přes týden v Praze pracuje, na víkendy odjíždí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 12:23
@cverunka píše:
Na maily se vykašli. Bude mu to k smíchu. Spíš bych zjistila, kam odjíždí na vikend :think: Aby ten pytel nevyprázdňoval s manželkou. A ano, taky bych neměla na neho čas. Ale nějakým citovým výlevům bych se vyhla.

Ne to si fakt nemyslim ze by měl manželku :) jezdí za rodinou, bydlí asi 150km odsud a mají pěkný vztah, má tam hodně kamarádů, s jedním chodí běhat a chystají se na závody, vím ze tam jezdil každý víkend i když jsme spolu nebyli. Ale jaksi nevím proč mě nevezme anebo nezůstane c Praze no. Je mi to líto

• Citovat
  • Nahlásit
5368
15.1.21 12:23

Taky bych tedy chtěla zjistit ty víkendy. By mě zajímalo, jak by se tvářil,.kdybys chtěla poznat jeho rodinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 12:24

@truelly to mi ale přijde hrozne hrrr, já bych ho taky nechtěla u nás představovat, je moc brzy.

No maximálně muzu jet za nim, ale to mi přijde strašně hloupý. Fakt nebude ženatý.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15536
15.1.21 12:26

No ono je dost dobře možné že on počítá s tím že jste prostě milenci a ty počítáš s tím že máte vztah. Tím že o vzájemných očekáváních nemluvíte tak se zahrabáváte na svých pozicích a hůř to pochopitelně dopadá na tebe.

Pokud nechceš mít dotyčného jen pro sex, tak je to potřeba říct a je potřeba počítat s tím že to pro něj taky může znamenat „nechceš, nech být, jdu vedle“.

Mailem to neřeš a už vůbec to neřeš chatováním. Tím se situace jen zmate. Minimálně telefon, pokud normální rozhovor nejde zařídit.

Příspěvek upraven 15.01.21 v 12:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat