Úkony pro posuzování stupně závislosti u dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
yummymummy
18.7.14 13:28

Úkony pro posuzování stupně závislosti u dětí

Nevíte někdo, kde najdu detailně popsané jednotlivé úkony pro posouzení stupně závislosti? Mám na mysli u dětí do osmnácti let. Nebo máte někdo k dispozici a můžete poslat na email? Takové ty stručné v bodech jsem na netu našla, ale nenašla jsem přímo celé formulace, které jsem měla původně. Tam to bylo bod po bodu rozepsáno vždy alespoň do jednoho odstavce, co to obnáší. Bylo to rozvedeno. Třeba orientace tam byla popsána nějak takto: za osobu schopnou orientace se považuje osoba, která je schopná vzhledem ke svému věku a dovednostem vrstevníků, orientovat se časem místem a osobou, zvládá běžné denní činnosti, je schopná se obléci vzhledem k ročnímu období, je schopna rozeznat psané, zvukové a nebo světelné signální znamení apod. Je schopná se s okolím domluvit vzhledem ke svému věku, buď psaným nebo slovním projevem, gestikulací…
Pokud někdo máte, budu moc ráda, když mi pomůžete.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55786
18.7.14 13:40

@yummymummy já našla jen tohle, něco tam popsáno je ;) http://www.sancedetem.cz/…a-peci.shtml

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
18.7.14 13:54
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yummymummy
18.7.14 20:03

@berushkacz tohle je mnohem víc, než jsem čekala, děkuju moc :kytka: @Markéta80 taky děkuju :-)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
55786
18.7.14 20:11

@yummymummy ale praxe je jinde, zapsala jen do tabulky ano ne a během 10 minut šla 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yummymummy
18.7.14 21:50

@Markéta80 achjo no máš pravdu :roll: napsala jsem ti sz ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
55786
18.7.14 22:26

@yummymummy a to jsme čekali na vyřízení 5m a vim že někdo čeká i rok, času mají dost :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
18.7.14 22:50
@yummymummy píše:
@berushkacz tohle je mnohem víc, než jsem čekala, děkuju moc :kytka: @Markéta80 taky děkuju :-)

Nemáš za co. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yummymummy
19.7.14 08:27

@Markéta80 jojo přesně, my poprvé čekali třičtvrtě roku, teď už to je taky skoro pět měsíců, oni mají čas - pohodička :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
55786
19.7.14 11:02

@yummymummy :? to přeposouzení jsme zvědavá na tu rychlost, ted mě to bylo jedno, beru ještě rd na malou ale když pak neni jiný příjem :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat