Ukradli mi fotky a založili profil - Facebook a Badoo

38
5.5.16 18:45

Ukradli mi fotky a zalozili profil

Dobry vecer vsem, mohu poprosit o rady pripadne zkusenosti? Nekdo mi ukradl fotky z facebooku a zalozil mi hned dva prifili na badoo, ja to nejsem, opravdu, zjistila jsem to nahodou, kamaradka tam je a nasla me tam, volala mi a rekla mi to a ja nestacim zirat. Ukazala mi je je tam ma fotka, respektive fotky, u kazdeho profilu je jina prezdivka, jiny vek, ale me fotky. Fotky z facebooku. Psala jsem adminovy aby ty profili smazal, ze nejsou moje, ale nereaguje. Je to dost neprijemne pro me, mate nekdo zkusenosti s timto? Jak to resit prosim? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Nafrněná
5.5.16 18:49

Taky se mi to stalo a docela mi to lichotilo :mrgreen: ale neboj admin se ti ozve a určitě to smažou když to prokážeš, píše tam za tebe něco? i když když je jméno jiné tak bych se zas tak nebála

• Citovat
  • Nahlásit
854
5.5.16 19:00

Proto lepší si nikam nic nedávat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
5.5.16 19:06

Ja mam face dobre zabespeceny, fotky a vse vidi jen pratele, samy pratele mam dokonce zamkle i pro ostatni pratele. Takze to byl asi nekdo z nich jinak nevim. Desi me kdo si tam s kym za me co pise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
5.5.16 19:26

Rikam si co z toho kdo ma kdyz to dela? Sejit se nikym nemuze, prasklo by ze to neni ona (on kdo vi kdo je na druhe strane) tak proc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
5.5.16 19:44

Třeba tahá z lesbiček fotky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
5.5.16 19:47

Tak pokud nemáte na fb nastevené soukromí a sdílíte veřejně cokoliv, tak to pak může kdokoliv použít kde se mu zachce, to je riziko toho něco sdílet přes internet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
5.5.16 20:03

Do pr…to se mne stát mne někoho ubezduším :D nemám toho moc na lidech a na FB ale tohle by mne na…Kontaktovat admina bylo rozumný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
5.5.16 20:07

Pred nekolika lety si nekdo stahl mou profilovku z fb a zalozil si profil na sexy seznamce.Na profilu byla ma fotka obliceje, ale v galerii profilu uz rozcapene nohy. Volal mi kamarad, ze mam docela prisnou fotogalerii. Prislo mu to docela vtipne, mne uz mene.
Nicmene jsem kontaktovala admina a po par dukazech profil smazal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat