Ukrutná bolest zad 29. tt

Anonymní
27.7.21 06:35

Ukrutna bolest zad 29tt

Zdravím. Měl ste někdo ledvinovou koliku nebo snad se mi rozjíždí porod? V 11 zimnice jak kráva do 1 hodiny, pak nastoupila bolest hlavy a šílená bolest zad v oblasti ledvin právě. Nepomaha tepla sprcha, ani jsem neobjevila žádnou ulevovou polohu, už mi je do breku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
340
27.7.21 06:41

S takovým stavem bych už byla na pohotovosti.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 06:44

@Wenn.Nox chystám se tam pokud do odpoledne nepovolí. Jelikož mám doma dvě malé děti v noci sme nikam nemohli jet.

• Citovat
  • Nahlásit
340
27.7.21 06:50
@Anonymní píše:
@Wenn.Nox chystám se tam pokud do odpoledne nepovolí. Jelikož mám doma dvě malé děti v noci sme nikam nemohli jet.

Hele, je to tvoje zdraví, ale nezapomeň, že máš zodpovědnost i za prcka.
Já třeba nejsem jedna z těch, která by jezdila s každým píchnutím do nemocnice. Myslela jsem si, že je nějaká bolest normální, že to je jenom z rozpínání dělohy, vazů a jak děloha pracuje. Na pohotovosti mi zjistili, že se mi rozjíždí předčasný porod a skončila jsem týden na kapačkách ve špitálu. Teď se z toho dostáváme a opravdu mužů jen ležet..

Takže podle mě jet, co nejdřív podchytit, vyléčit, ať nedopadneš tak, že nebudeš moct dělat vůbec nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15252
27.7.21 07:05
@Anonymní píše:
@Wenn.Nox chystám se tam pokud do odpoledne nepovolí. Jelikož mám doma dvě malé děti v noci sme nikam nemohli jet.

Prosím tě, ty nemáš v okolí nikoho, na koho by ses mohla v krizové situaci obrátit? Na tvém místě bych jela velmi rychle na pohotovost… Tebou popisované příznaky mi nepřijdou jako něco banálního, co „rozchodíš“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
271
27.7.21 07:49

Jela bych hned k dr. Bála bych se zanětu ledvin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
27.7.21 07:52

Jela bych hned.. Není to Sranda a děti ti snad někdo pohlídá.. Může to být zánět ledvin, rozjetý porod… A to asi nechceš v tomto týdnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat