Ultrazvuk 20tt Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pingvinka
Povídálka 41 příspěvků 09.05.18 09:26
Ultrazvuk 20 tt Hradec Králové

Ahoj holky jak je to s velkým ultrazvukem ve 20tt? Myslím jestli vám ho dělal váš dr nebo jste se objednali někam jinam na prvním sc jsem byla v sanusu v Hradci u dr Štěpána jinak chodím k dr Matulovi díky :mavam:

Reklama

Reakce:

terzera
Stálice 73 příspěvků 09.05.18 09:32

@Pingvinka ahoj, na prvnim i druhem velkem UTZ ve 20tt jsem byla u Dr. Boudyše v GYNMA, ale musim rict ze jsem uvazovala i nad tim velkym jit do Sanusu :-)

Pingvinka
Povídálka 41 příspěvků 09.05.18 09:39

@terzera no muj dr mě právě posíla rovnou do sanusu protože tam taky ordinuje a teď nevím jestli mě tam pošle taky nebo jestli tendle utz dělá u sebe :think: ale děkuji :kytka:

VerčaZav
Kecalka 224 příspěvků 09.05.18 09:53

@Pingvinka mě Dr. Na 20 tt poslala do fakultky a ten protrimestralni mi dělala Dr. Reslova ale tak pokud ti ordinuje v sanusu tak tě pošle tam ;)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 09.05.18 10:18

Já sice nejsem z Hradce, ale v těhotenství s jednovaječnými dvojčaty jsem na velký UTZ šla tam, protože se na ně specializují, a udělala jsem dobře. Paní doktorka Musilová přišla na rozsáhlé vady.
Při dalším těhotenství jsem na všechny genetické UTZ šla k ní do fakultky. Je jedničkou v oboru a můžeš si být jistá, že fakt nic nepřehlídne.

Uživatel je onlineLuciiiš83
Závislačka 4773 příspěvků 2 inzeráty 09.05.18 10:43

Mě čeká druhý ultrazvuk v pondělí nedělá se v ordinaci u našeho gynekologa, ale posílá mě přímo do nemocnice kde dělá… a tam mi první i druhý opět udělá přímo můj gynekolog ;)

natyber
Závislačka 4444 příspěvků 09.05.18 10:48

Já jdu zítra na ten ve 20tt a moje gynekoložka, mě posílá do Sanusu. Byla jsem tam i na tom prvním a zrovna tak i v předchozím těhotenství.

Anonymní  09.05.18 12:34

Mně ho dělali normálně v ordinaci, kam chodím na běžné prohlídky, ale ordinují zde doktorky Rešlová a Musilová

Pingvinka
Povídálka 41 příspěvků 09.05.18 17:02

Díky :kytka: tak uvidím co mi řekne v úterý byla jsem zvědavá :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama