Reklama

Ultrazvuk 20tt Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pingvinka
Stálice 64 příspěvků 09.05.18 09:26
Ultrazvuk 20 tt Hradec Králové

Ahoj holky jak je to s velkým ultrazvukem ve 20tt? Myslím jestli vám ho dělal váš dr nebo jste se objednali někam jinam na prvním sc jsem byla v sanusu v Hradci u dr Štěpána jinak chodím k dr Matulovi díky :mavam:

Reklama

Reakce:

terzera
Kecalka 328 příspěvků 09.05.18 09:32

@Pingvinka ahoj, na prvnim i druhem velkem UTZ ve 20tt jsem byla u Dr. Boudyše v GYNMA, ale musim rict ze jsem uvazovala i nad tim velkym jit do Sanusu :-)

Pingvinka
Stálice 64 příspěvků 09.05.18 09:39

@terzera no muj dr mě právě posíla rovnou do sanusu protože tam taky ordinuje a teď nevím jestli mě tam pošle taky nebo jestli tendle utz dělá u sebe :think: ale děkuji :kytka:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 09.05.18 09:53

@Pingvinka mě Dr. Na 20 tt poslala do fakultky a ten protrimestralni mi dělala Dr. Reslova ale tak pokud ti ordinuje v sanusu tak tě pošle tam ;)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 09.05.18 10:18

Já sice nejsem z Hradce, ale v těhotenství s jednovaječnými dvojčaty jsem na velký UTZ šla tam, protože se na ně specializují, a udělala jsem dobře. Paní doktorka Musilová přišla na rozsáhlé vady.
Při dalším těhotenství jsem na všechny genetické UTZ šla k ní do fakultky. Je jedničkou v oboru a můžeš si být jistá, že fakt nic nepřehlídne.

Luciiiš83
Kelišová 5432 příspěvků 09.05.18 10:43

Mě čeká druhý ultrazvuk v pondělí nedělá se v ordinaci u našeho gynekologa, ale posílá mě přímo do nemocnice kde dělá… a tam mi první i druhý opět udělá přímo můj gynekolog ;)

natyber
Kelišová 5936 příspěvků 09.05.18 10:48

Já jdu zítra na ten ve 20tt a moje gynekoložka, mě posílá do Sanusu. Byla jsem tam i na tom prvním a zrovna tak i v předchozím těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 12:34

Mně ho dělali normálně v ordinaci, kam chodím na běžné prohlídky, ale ordinují zde doktorky Rešlová a Musilová

Pingvinka
Stálice 64 příspěvků 09.05.18 17:02

Díky :kytka: tak uvidím co mi řekne v úterý byla jsem zvědavá :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama