Ultrazvuk 21tt - Holka nebo kluk?

Anonymní
8.7.21 21:01

Ultrazvuk 21tt - Holka nebo kluk?

Doktor nám řekl, že na 95% čekáme holčičku. Jako kávové zrnko tam vidím, o tom žádná… nicméně já tam vidím i pindíka… tak si říkám jestli to nejsou varlata to kávové zrnko :-D Doktor jel hrozně rychle, tak třeba se spletl? Co myslíte? Holka nebo kluk? :-))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1256
8.7.21 21:06

Věřila bych doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
8.7.21 21:06

Pokud dr, řekl že to je holka asi bych mu věřila. Studoval na to. Já když mi řekl, že to vypada na holku tomu věřila. Fotku ani nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
8.7.21 21:10

Hele ono ty ultrazvuky fakt nejsou jen o tom „mrknu a vidim“. On clovek musi dost studovat a ziskavat praxi, aby chapal CO vidi. Jako jo, rozumím tomu, co je podle tebe pindik, ale stejne dobre to muze byt pupecnik… asi. :nevim: Jestli si nejses jista, popros na dalsi kontrole sveho gynekologa, at ti pohlavi overi a je to, tady ti podle me nikdo rozhreseni neda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.21 21:12
@Villanelle píše:
Hele ono ty ultrazvuky fakt nejsou jen o tom „mrknu a vidim“. On clovek musi dost studovat a ziskavat praxi, aby chapal CO vidi. Jako jo, rozumím tomu, co je podle tebe pindik, ale stejne dobre to muze byt pupecnik… asi. :nevim: Jestli si nejses jista, popros na dalsi kontrole sveho gynekologa, at ti pohlavi overi a je to, tady ti podle me nikdo rozhreseni neda.

Já samozřejmě vím, že ne :-) Brala jsem to tak nějak pro odlehčení a zajímá mě, zda tam někdo vidí to co já :-))

• Citovat
  • Nahlásit
9860
8.7.21 21:13

Jasná holka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31869
8.7.21 21:38

To se šipkou je podle mě pupečník :lol: Vidím holku  ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
8.7.21 21:44
@Anonymní píše:
Já samozřejmě vím, že ne :-) Brala jsem to tak nějak pro odlehčení a zajímá mě, zda tam někdo vidí to co já :-))

Tak to pak jo. Hele vidim, ale podle me, pokud doktor tvrdi holka, je to spis pupecni snura nahore. Pokud si pamatuju na svoje deti dobre, tak v tehle dobe uz neslo panskou chloubu prehlidnout a nebylo pochyb, varlatka zespodu taky podle me vypadaly jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
9.7.21 06:39

Taky si myslím, že holka.. věřila bych doktorovi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
9.7.21 07:07

Třeba ti to pomůže. Kluk :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
9.7.21 12:11
@Anonymní píše:
Doktor nám řekl, že na 95% čekáme holčičku. Jako kávové zrnko tam vidím, o tom žádná… nicméně já tam vidím i pindíka… tak si říkám jestli to nejsou varlata to kávové zrnko :-D Doktor jel hrozně rychle, tak třeba se spletl? Co myslíte? Holka nebo kluk? :-))

A kdyby ti tady všechny řekly, že vidí kluka, tak co se bude dít? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 13:03
@Thomassss píše:
A kdyby ti tady všechny řekly, že vidí kluka, tak co se bude dít? :think:

Nebude se dít vůbec, ale vůbec nic. Jsi milá ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 16:38

Tak já nevím. Všechny jsme do toho šli s tím, že chceme DÍTĚ, je tedy úplně jedno jestli je to on nebo ona. Vážně potřebujete mít záplavy modré a růžové?

• Citovat
  • Nahlásit
376
9.7.21 16:40
@Anonymní píše:
Nebude se dít vůbec, ale vůbec nic. Jsi milá ;)

A jaký je tedy smysl diskuze? :roll: Asi se pochlubit, že čekáš dítě, nebo nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 16:46
@Thomassss píše:
A jaký je tedy smysl diskuze? :roll: Asi se pochlubit, že čekáš dítě, nebo nevím :nevim:

Nikdo tě v této diskusi nedrží :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat