Ultrazvuk, gynekolog a test

Anonymní
30.3.20 14:43

Ultrazvuk, gynekolog a test

Zdravím,
Chci se Vám tady svěřit a zároveň i zeptat.

Poslední ms: 6.3
Přerušovaný sex : 18.3 ( v t době i ovulace)

Už 3 dny i víc. Mě bolí pdobrisko jak kdyby jsem měla menstruaci, mám hustý bílý vytok a cítím se divně"

Mám cca 2-3 dny do menstruace. Koupila jsme si test s citlivostí 25 ( nevšimla jsem, si) ten jeste nic neukázal

Moje otázka zní jestli to může být těhotenství?
A zítra jsem objednaná k doktorovi y tak jestli on může už,, něco vidět na ultrazvuku i když zítra to bude den do menstruace.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16107
30.3.20 14:46

Dr s nejvetsi pravdepodobnosti nic neuvidi, je brzo. Pockej do te ms a pak jeste tak tyden dva nez bych sla na kontrolu. Mimochodem, nezakladalas tohle tema uz dneska jednou??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13427
30.3.20 14:46

Doktor nic neuvidí. Těhotná být můžeš a nebo je to jen PMS. Zkusila bych 10 test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11773
30.3.20 14:47

Může a nemusí a neuvidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14671
30.3.20 14:58

K lékaři se chodí s pozitivním testem a po menzes. Ne před ní a navíc s negativním. Tohle bych ti opravdu nechala uhradit, někdy mi nad zneužíváním zdravotní péče zůstává rozum stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
30.3.20 15:02

Nemůže to být spíš nějaká infekce? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
30.3.20 15:51

@Janli ale ona nepíše, že jde kvůli tomu :nevim: Třeba jde na prevenci nebo s nějakým problémem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 18:48

@Janli si děláš srandu doufám :) kdo říkal že tam už jdu s tím že jsem těhotná? Jdu tam s tím že mě bolí podbřišek a mám bílý výtok a příznaky tehu taky, co mám čekat doma s bolestí na zadku? Nepřeháněj prosím… Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 18:49

@Mystery-lady infekce si nemyslím :/ nezapacha nesvedi, ale cítím se hodně divně

• Nahlásit
  • Citovat
2712
30.3.20 18:56

To už je dneska tvoje nekolikata diskuze viď? Za mě ses upla na něco, co vůbec nemusí dopadnout. Vykaslala bych se na prohlídku, protože doktor uvidí velké kulové. Já mám zpoždění skoro dva týdny a doktorovi jsem ještě ani nevolala.

Některé ženské fakt už neví co by. Ty ses rozhodla, ze se citis těhotně a musíš s tím založit 4 diskuze a v den MS jít na gyndu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 19:36

@Verurizeckova každý to má jinak já tam jdu na preventivní prohlídku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 15:08

Doktor

Tak doktor zjistil zánět děložniho cipku a možné těhotenství, mám si udělat test za 3-4 dny. Říkal že mám 10jednotek

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama