Ultrazvuk, možné těhotenství, antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 18:05
Ultrazvuk, možné těhotenství, antikoncepce

Beru šest let antikoncepci a už třikrát se mi stalo, že se mi nedostavila menstruace. Před půl rokem jsem s tím byla u doktorky, všechno bylo v pořádku, sliznice byla nízká. Pak jsem to zas normálně dostala, až do února, kdy jsem to nedostala. Asi čtyři těhotenské test dělané v průběhu čtyř týdnů byly negativní. Šla jsem dnes jsem doktorce, udělala mi ultrazvuk a řekla, zda beru prášky pravidelně, že to tak nevypadá. Prášky beru opravdu svědomitě, nejsem si vědoma žádné chyby. Říkala, že tam nic živého nevidí, a že mám zvýšenou sliznici, což je asi z toho, že jsem to nedostala a že nejsem vyčištěná a tento měsíc, tedy za dva týdny, by se to už dostavit mělo. Každopádně mě hrozně vyděsila, zdali jsou prášky funkční. Kdybych to počítala na týdny těhotenství, měla bych být v šestém týdnu, to už by na ultrazvuku viděla, ale nebylo tam vůbec nic. Jsem teď hrozně vyplašená a bojím se, že jsem těhotná i přes to, že nebylo na ultrazvuku nic vidět. Kdyby se jí něco nezdálo a měla by přeci jen podezření na těhotenství, poslala by mě na krev? Doktorka je taky jen člověk. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
ninondelencos
Povídálka 20 příspěvků 30.03.19 19:50

ahoj, a zkoušela sis udělat test? Tak říká se, že nic není stoprocentní, ale pokud bereš poctivě, mělo by to být v pohodě. Když jsem brala prášky, někdy ta menstruace opravdu vynechávala. Dej vědět, jak jsi dopadla :-)

Aneta_0
Kecalka 185 příspěvků 30.03.19 20:01

Když to není na ultrazvuku, tak těhotná nejsi. Na pravidelnost prášků se ptala proto, že kdyby náhodou ne, tak menstruační cyklus by byl rozházený a tudíž se nedostavila. Těhotenství v 6 týdnu jde už krásně vidět. :)

Váš příspěvek
Reklama