Ultrazvuk přes Bříško ve 13tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 23:53

Ultrazvuk přes Bříško ve 13tt

Zdravím 🙋🏼‍♀️
Chtěla bych se vás zeptat, když jste byli na gynde a doktorka vám dělala ultrazvuk přes brisko..,viděli jste srdíčko? Já dnes byla na ultrazvuku, vše je prý v pořádku, akorát mě vyděsilo, že jsem neviděla „blikat“ srdíčko :(
Doktorka říkala, že se hezky vrtí a že se má dobře, ale na mě teď jdou blbý myšlenky..když to bylo vnitřně, tak srdíčko krásně blikalo, ale dneska přes bříško ne. (Teda já to neviděla)
Myslím si, že kdyby nebylo něco v pohodě, tak mi to řekne, ale nervy jsou teď větší, no :(
Předem se omlouvám za takovýhle dotaz a děkuji za odpověď. 🌹 🌹

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2979
10.11.21 00:02

Myslíš, že by se plod bez srdeční akce mohl vrtět? To asi ne. Příště se dr. na vše vyptej hned při vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9331
10.11.21 00:09

Kdyby byl plod bez srdeční akce, těžko by se lékařka vyjádřila, že je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
10.11.21 00:11

Já jsem ultrazvukový analfabet a u doktorky jsem byla ráda, že na monitoru vidím dítě. Ty jako laik tam nic vidět nemusíš, stačí, když všechno vidí odborník. A to si piš, že doktorka srdeční akci pečlivě kontroluje. Když ti navíc řekla, že se hezky vrtí, není vůbec co řešit. To by přece neplácla jen tak od boku, kdyby to nebyla pravda.

Až si příště nebudeš něčím jistá, ptej se hned v ordinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
10.11.21 05:41

Byla jsem na kontrole 10+0 a nebylo vidět, ale doktor pustil zvuk a ještě nějaké modro červené zobrazení tepani. Delal jen rychly přes bricho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
10.11.21 06:26

Pak už ho akorát poušti, nejde vidět, klid, jinak by ti to rekli a když se hýbe, tam má srdeční akci. :kytka: Nestresuj se, když nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26365
10.11.21 06:42

Ve 13tt se dělá screening, tam už máš regulérní dítě, podrobněji se to zkouma. Kdyby bylo cokolik špatně, hned se to řeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat