Ultrazvuk prsu Chrudim, Pardubice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 4 inzeráty 02.05.18 10:27
Ultrazvuk prsu Chrudim, Pardubice a okolí

Ahoj, doporučíte mi někdo ultrazvuk prsu v pardubickém kraji? Někde kde nemusím mít doporučení od lékaře, jen preventivně, babička měla rakovinu prsu, tak nechci nic zanedbat.

Reklama

Reakce:

inkakřivák
Extra třída :D 11959 příspěvků 02.05.18 10:35

Doporučení nemusíš mít, vezmou tě a jenom si to zaplatíš, to je vše.

Ivetkaa01
Povídálka 35 příspěvků 02.05.18 10:59

Ahoj šla jsem ze stejného důvodu jako ty a kvůli nízkému věku mě objednali pouze v HK v nemocnici a musela jsem si to samozřejmě sama zaplatit. Ale za ten klid se to vyplatí.

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 4 inzeráty 02.05.18 16:18

S tím počítám, že si to musím zaplatit, a kolik jsi prosím platila? To jsi tam zavolala a oni tě objednali? Můžu poprosit o telefonní kontakt? Já chci mít klid, chci chodit alespoň jednou ročně, nechci nic zanedbat.

Ivetkaa01
Povídálka 35 příspěvků 02.05.18 16:34

Mě to doporučila sestřička od gynekologa, který jsem volala, že nevím kam s tímhle jít. A v HK právě dělají prevenci na vlastní žádost bez doporučení a nemusíš tak dlouho čekat než tě objednají. Platí se jen 320 korun, takže fakt paráda za tu jistotu že jsi v pořádku. :) Je to ten druhý kontakt na poliklinice http://www.rdgcentrum.cz

inkakřivák
Extra třída :D 11959 příspěvků 03.05.18 12:31

Jo a pokud máte v rodině zátěž, tak by sis klidně mohla zajít za gynekologem a on by ti doporučení napsal. Já jsem to tak měla a díkybohu za to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama