Musí gynekolog provést UTZ vaječníků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 11:27
ultrazvuk vaječníků musí gyndař udělat

Ahoj holky, až nyní jsme zjistila, že by gyndař měl dělat i ultrazvuk vaječníků, co kdybych s nimi něco měla a ani bych to nevěděla, důležité kontrolovat kvůli rakovině. chodíte na něj pravidelně? a jak často do roka se má dělat? stačí jen doktorovi říct, že chci ultrazvuk vaječníků udělat? aby na mě nečučel, proč to po něm chci. díky

Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17272 příspěvků 30.09.14 11:29

UTZ vajecniku se standartne pri pravidelnych rocnich prohlidkach nedela.

kasandra7
Kecalka 352 příspěvků 30.09.14 11:30

A když chci aby mi ho dělali? tak se musí připlatit nebo jak to je?

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 30.09.14 11:34

@kasandra7 tak pokud má v ordinaci ultrazvuk, tak by ho mohl udělat už jen prostě tak. není to zase tak náročná věc navíc. otázka dvou minut. mi osobně dělal UZ při každé prohlídce (samo, že si to vykazují) druhá věc je, jak ej zběhlý v ultrazvukování. nebo s eodmluvit v nemocnici.

Aries6
Generální žvanilka 22135 příspěvků 3 inzeráty 30.09.14 11:34

Mě ho dělají - vnitřně.

LucsynkaR
Kelišová 7397 příspěvků 30.09.14 11:36

Mě teda v rámci prevence (1× ročně) dělá i vnitřní UZ a při tom koukne i na vaječníky :nevim: A to jsem začátkem roku přecházela jinam a dělala to předchozí dr i těd Dr, ke kterýmu chodím.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 30.09.14 11:40

Můj gynekolog dela ultrazvuk při preventivní prohlidce.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25409 příspěvků 30.09.14 11:42

Můj gyndař dělá vnitřní ultrazvuk včetně vaječníků při pravidelné preventivní roční prohlídce…

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 30.09.14 11:52

Nikdy mi muj gyndar utz, krom potvrzeni tehotenstvi v 8.tt, nedelal :nevim:

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 30.09.14 12:06

Můj dělá a chce preventivní prohlídky 2× ročně.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 30.09.14 12:52

Nikdy mi doktor utz při preventivkách nedělal. Jen když jsem teď těhotná, tak to ho dělá naopak až dost často (oproti tomu, co tady čtu) a když jsem měla bolesti břicha. Jinak ne.

14111995
Kecalka 281 příspěvků 05.10.14 15:32
Já myslim, že pokud utz má, mohl by ho udělat na vyžádání. Zkus se ho alespoň zeptat a uvidíš. Mě teda gynekolog utz nedělá při preventivní prohlídce. Když bude mít nějáký problém, řekla bych mu, že jsem měla píchání v podbříšku nebo bych si něco vymyslela. Vím, že lhát by se nemělo, ale když ti jde o jistotu, klidně bych lhala jen abych věděla, zda jsem v pořádku. Nebo zajdi k jinému gynekologovi, který utz dělá bez problémů jen tak pro kontrolu ;)
@Anonymní píše:
Ahoj holky, až nyní jsme zjistila, že by gyndař měl dělat i ultrazvuk vaječníků, co kdybych s nimi něco měla a ani bych to nevěděla, důležité kontrolovat kvůli rakovině. chodíte na něj pravidelně? a jak často do roka se má dělat? stačí jen doktorovi říct, že chci ultrazvuk vaječníků udělat? aby na mě nečučel, proč to po něm chci. díky
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >